Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátnőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm nem hisz el nekem semmit?

Figyelt kérdés
Önértékelési problémái vannak, erről tudok is. Nem hiszi el, hogy szeretem, nem hiszi el, hogy fontos nekem, nem hiszi el, hogy szépnek tartom. Emiatt sok probléma van és amikor ez szóba kerül, már egyszerűen érzem magamon a hidegséget. Rosszul esik, hogy szeretek valakit, de nem képes megérteni. Olyanokat kapok, hogy nem vagyok elég romantikus, ha meg változtatnék valamin, akkor az van, hogy az nem jó, mert kényszerből tenném..... 23/F 21/L

2017. márc. 28. 09:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Erről nem te tehetsz.

Mint írtad, önértékelési gondjai vannak. Szakemberhez kéne forfulnia, ha ez ilyen súlyos. Azt várja, hogy te változtasd meg, ilyesmi. Viszont te max annyit tudsz tenni,amit eddig is.

Ha nem fogadja el saját magát, nem fog változni.

Tudnia kell, hogy szeretetre méltó, hogy szép, hogy vonzó. El kell hinnie, hogy szeretik.

2017. márc. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Esztibaba válasza:
43%
dobd ki haver , nem eri meg
2017. márc. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem hagyd ott, hisztis selejt ember. Az ilyenekkel hosszú távon semmi jövőd nem lesz. Állandó veszekedés rinya, a végén meg megcsal egy olyannal aki kinyalja a seggét is szavakkal, mert annyira önbizolhiányos és naív hogy elhiszi ezeket, aztán a csávó majd jól megdugja, és ott hagyja, akkor meg majd sír hogy újra veled akar lenni, és újra ugyanez...
2017. márc. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
Hagyd ott a csipába. Hosszú távon úgysem fog ez működni.
2017. márc. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

5 évig éltem ilyen lánnyal. Végtelen türelemmel és odaadással. Eddig működött. Hónapról hónapra visszajött mindig ez a téma, hogy miért szeretem, szeretem-e egyáltalán, miért őt választottam, kell e ő még nekem stb. Voltam olyan balek, hogy végig tűrtem újra és újra megmutattam neki. Aztán egyszer nekem lett volna szükségem érzelmi támogatásra 5 év után, és megkaptam a fejemre, hogy önző vagyok és elhagyott, hogy már nem szeret se ő és látja rajtam, hogy én se őt. Pedig csak talált vkit, aki szemében jobban törődik vele, míg én szenvedek az élettel, mert nehéz időszakom volt.


Nem a te feladatod, hogy meggyógyítsd őt és nincs is rá szakképesítésed. A lánynak pszichológiai segítségre van szüksége. Hagyd ott, mert ezek a mindennapos féltékenységek, játszmázások és "szeretsz-e még" kérdések sose maradnak abba.

2017. márc. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Azonkívül kellene valami, hogy hagyjam ott.....
2017. márc. 28. 10:37
 7/22 Szergej55 ***** válasza:
64%
Akkor az azon kívülhöz: ne is állj vele többet szóba, miután otthagytad.
2017. márc. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Amikor együtt vagyunk nincs nagy baj, mert elterelem a figyelmét, viszont mesélte, hogy amikor elaludtam ő még nem tudott aludni, mert kattogott. Sosem tud normálisan aludni, mert mindig agyal valamin.
2017. márc. 28. 10:40
 9/22 A kérdező kommentje:
Hogyan lehetne ezt az önbizalomhiányt kiirtani belőle?
2017. márc. 28. 10:40
 10/22 Szergej55 ***** válasza:
Ezen te nem nagyon tudsz segíteni. Kérdés még mindig, hogy megéri-e neked akármennyire is ezt még évekig csinálni. Ha igen, akkor valójában nincs is kérdésed.
2017. márc. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!