Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátnőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm nem hisz el nekem semmit?

Figyelt kérdés
Önértékelési problémái vannak, erről tudok is. Nem hiszi el, hogy szeretem, nem hiszi el, hogy fontos nekem, nem hiszi el, hogy szépnek tartom. Emiatt sok probléma van és amikor ez szóba kerül, már egyszerűen érzem magamon a hidegséget. Rosszul esik, hogy szeretek valakit, de nem képes megérteni. Olyanokat kapok, hogy nem vagyok elég romantikus, ha meg változtatnék valamin, akkor az van, hogy az nem jó, mert kényszerből tenném..... 23/F 21/L

2017. márc. 28. 09:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
38%

"Hogyan lehetne ezt az önbizalomhiányt kiirtani belőle?"


Fogd már fel basszus, hogy NEM LEHET. Elküldöd szépen pszichológushoz, az talán segíthet, de TE az égvilágon semmit nem tudsz tenni.


Ha továbbra is szeretnél egy ilyen kis idióta p-csával szenvedni, szíved joga, de akkor legalább komolyan küldd el szakemberhez, mielőtt mindkettőtöket tönkretesz - ez csak idő kérdése.

2017. márc. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
14%
Esetleg próbáld olyan helyekre hívni ahol van sikerélménye. Itt a jó idő, menjetek mondjuk görkorizni, futni együtt, tanuljatok valami újat és érdekeset, nekem a tánc például igen sokat segített az önértékelésemen. Ad egy csomó magabiztosságot. Rendes tőled, hogy egy probléma miatt nem akarod egyből lecserélni, pedig a mai világban sajnos ez a divat.
2017. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Jár rendszeresen futni, de ez sem ad neki ahhoz önbizalmat, hogy megértse, hogy számomra gyönyörű. Szerinte ő csak egy átlagos lány. Hiába mondom neki, hogy az a legszebb akit szeretünk, mintha a falnak beszélnék.
2017. márc. 28. 11:24
 14/22 anonim ***** válasza:

Lehet szépíteni a dolgot, hogy milyen rendes a kérdezőtől, meg hogy próbálja így meg úgy. Sajnos ha eddig nem sikerült, akkor ez a kapcsolat menthetetlen.


Lehet, hogy a lány később talál valakit, akinek elhiszi, aki mellett el tudja fogadni majd magát, de az nem a kérdező lesz. Mind a ketten elpazarolják az életüket egy olyan kapcsolatra, aminek nincs jövője.

2017. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
3 hónapja ismerjük egymást és 2 hónapja vagyunk együtt egyébként.
2017. márc. 28. 11:31
 16/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbáltál beszélgetni vele komolyabba a témáról? Vezesd fel, hogy neked igenis fontos ő, ezért meg akarod érteni, hogy miért nem hisz saját magában. Fontos lenne, hogy elérd, hogy megnyiljon neked.


"Olyanokat kapok, hogy nem vagyok elég romantikus, ha meg változtatnék valamin, akkor az van, hogy az nem jó, mert kényszerből tenném" - ez sajnos tipikusan olyan, hogy a lány magának állit fel csapdát. Ez kicsit egó kérdése is, abba kéne hagyja a nyafogást és a kedvességet egy egyszerű "köszönömmel" nyugtáznia, de néha ez nagyon nehéz meglépni mert könnyen "szégyellheti" magát, hogy ő neki erre most kérnie kellett téged.


Próbáld meg türelemmel és nyitottsággal megnyitni a szivét, mert valami belülről blokkolja őt és az önbizalmát. Dicsérd meg spontán akár, hogy szép a haja, csinos vagy tök ügyesen megcsinálta ezt-azt.


Ha ez nem változik 1-2 hünapon belül akkor sajnos én sem tudok jobbat, de te megtettél mindent.


Sok siker! :)

2017. márc. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Te semmit se fogsz tudni tenni az önbizalomhiányával. Te max eltűrni tudod. Ez azzal fog járni, hogy végig szenvedni fogsz. Ő meg amikor eljut arra szintre, hogy nem bírja elviselni magát, szakít majd veled. Évek kérdése.
2017. márc. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ehhez te már kevés vagy.

Pszichológus tud segíteni.

2017. márc. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Társfüggő! Pszichológus segítsége ajánlott


Kapcsolatban kellene lenni az érzelmeivel, szükségleteivel, és azok kielégítését kellene szem előtt tartania. Ehelyett jelenleg ösztönösen, rosszul rögzült viselkedésminták szerint cselekszik.

2017. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy menjen el kezeltetni magàt pszichologushoz ha nem taszi akkor elhagyod!Választás elé kell àlllitani !Mondjuk abban is van vmi hogy amit a többiek irtak mivel önértékelési problémàja van igy meglehet hogy összefut vmi sràccal aki majd elhalmozza szép szavakkal leveszi a làbàrol és elhagy téged mire te lelkileg hejre jössz a kapcsolatbol akkor felkeres és sirni fog neked hogy mijen gonosz volt vele a csàvó sajnos én is igy làtom az ilyen csajok abba rugnak bele lelkileg akik törődnek velük !
2017. márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!