Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én látom csak rossznak ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én látom csak rossznak ezt a helyzetet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Párommal mindig is táv kapcsolatban voltunk. Volt amikor többet, volt amikor kevesebbet tudtunk találkozni, jelenleg az utóbbi a helyzet.

Kezdem azt érezni, hogy nem tisztel semmibe vesz hiába az ellenkezőjét mondja. Nemrég elmondott valamit (lényegtelen, hogy mi az) azt mondta ez elég megtisztelő, hogy ezt elmondta. Na igen... azért mert tisztel! Közben máshogy jön le. Napi szinten beszél az anyjáékkal és a haverjával ami nem is lenne baj, de órákat képes így eltölteni úgy, hogy miközben velem is beszél hajlamos eltűnni x időre. Legutóbb egy elég komoly téma, probléma jött elő amit ő lezárt úgy,hogy megse lett az egész beszélve csak annyi történt, hogy én le írtam a véleményem, elolvasta és ennyi majd másnap benyögött 1-2 szót. Ha mondom neki, hogy nem tudunk sose beszélni normálisan mondja ép kivel chatel és ennyi.

Én fújom csak ezt fel? Én érzem csak, hogy amig ő azt írja tisztel véletlenül sincs így?

Mert állandóan a fentebb írt személyek a lényeg, a "minden"?



2017. febr. 18. 06:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem teljesen érthető, amit leírtál.

Ezt a mondatot nem tudom megfejteni: "Napi szinten beszél az anyjáékkal és a haverjával ami nem is lenne baj, de órákat képes így eltölteni úgy, hogy miközben velem is beszél hajlamos eltűnni x időre."

Most a valóságban beszél a szüleivel és a haverjaival, vagy mindezt online? Skype? Vagy chateltek? Párhuzamosan kommunikál velük és veled?

Mennyi idősek vagytok és mióta vagytok együtt?

2017. febr. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi van? Eltűnik, miközben veled beszél? Hogy? Amikor együtt vagytok (ami ha jól értem, ritkán van), akkor otthagy és elmegy órákra a haverokkal vagy az anyjáékkal? Ez tahóság.

Meg az is, hogy chatel, miközben ott állsz mellette.

2017. febr. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan kérdés, amiben nincs semmi konkrétum leírva...

Hogy lehet így kérdést kiírni?

Értem, hogy titkolózol valamiért(miért is?) de így ez megválaszolhatatlan.

2017. febr. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#1-3 TÁVKAPCSOLATBAN vannak. Így már érthető?


Kérdező, a chat bizony ilyen, szerintem a legszarabb kommunikációs forma ami létezik, 3 előnye hogy ingyen van, és elméletileg látod hogy a másik fent van-e, és hogy olvasta-e. Komoly beszélgetésekre lényegében alkalmatlan.

2017. febr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, távkapcsolat. Biztos külföldön van, és már elfelejtett magyarul. Vagy sosem tudott fogalmazni.
2017. febr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat nem jó, biztos van neki más, mennyire vagytok egymástól?

Miért nem laktok együtt?!

Nem fújod föl az elején többet törődött veled, és most ugyan azt szeretnéd, ez normális szerintem. :)

2017. febr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Valamivel több, mint 1200 km van köztünk.

Azért nem lakunk együtt még mert nekem jelenleg itthon vannak hivatalos elintézni valóim és ezt külföldről nem tudom megtenni úgy, hogy heti szinten járjak haza.

Tervezzük az összeköltözést, csak amíg nincs minden elintézve nem megoldható. Remélhetőleg 1-2 hónapon belül le lesz tudva minden.

2017. febr. 19. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!