Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg senki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg senki, hogy vele akarok lenni? Miért féltenek tőle? Hogy fogadtassam el velük?

Figyelt kérdés
A páromnak nehéz gyerekkora volt, sokáig drogozott, ezért kicsit labilis lett idegileg. Bántani soha nem bántott, max szóban de utána ha lenyugodott akkor megint normális volt. Néha apróságokon felkapja magát, mondjuk ha nem mindjárt válaszolok neki facebookon, meg érdekes a humora néha azzal viccelődik, hogy kit h kellene megölni, meg kit h verne meg, de ez csak VICC. Viszont a szüleim meg a barátaim nagyon ellene beszélnek, nem nézik jó szemmel ezek miatt, pedig mondom nekik h mikor nyugodt akkor teljesen normális, meg vicces, kedves. Nem értem. Egyszer mikor nagyon csúnya dolgokat írt akkor elmondtam anyuéknak, és azóta van az. Attól félnek, hogy bántana, pedig soha nem bántott eddig. Meg nőt nem is ütne meg, mondta. Ráadásul már nem vagyunk kiskorúak, és szeretnék vele összeköltözni is, de azt végképp nem tudom h beszéljem meg velük.
2017. márc. 28. 19:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Én éltem ilyen sérült, labilis idegrendszerű férfival, aki természetesen "soha nem bántott volna". Egyszer eszméletlenre vert, és még csak nem is emlékezett rá. Hát sok sikert neked a saját elmebetegedhez.
2017. márc. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy elég leépült idegrendszerű kölyöktől én is félteném a lányomat. "Mondta", hogy nem ütne meg nőt... szép mondás.


Akinek az meg VICC, hogy kiket gyilkolna, verne meg.. hát én is a legalja szintnek tartom, a lányomat meg nem - szóval én megértem, hogy senki nem lelkes az ötletedtől.

2017. márc. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem drogozik, de a traumáit ugyanúgy nem dolgozta fel, ugyanúgy életképtelen, érzelmi intelligencia NULLA.

Szerencsére ezt úgy néz ki rólad is el lehet mondani, tehát akár mondhatjuk is: összeilletek! :)

2017. márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Akik ismerik, mind elítélik és féltenek tőle!

Ez nem elég neked?

Mi a fenét vársz tőlünk, idegenektől?

Csak amit leírtál róla, az is ijesztő, hát még amiket nem...

2017. márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
mi az ijesztő ebben?
2017. márc. 29. 12:50
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Az az ijesztő, hogy egy bántalmazó kapcsolatban élsz és ezt Te ezt normálisnak hiszed. Tettlegesség még nem volt, de a dinamika abszolút abántalmazò kapcsolatèra jellemző. Ha rájön az ötperc a barátodra, akkordurva, képtelen kontrollálni az Indulatait. Ha felveted neki, hogy elhagyod, jobb esetben szánja- bánja és könyörög, hogy bocsáss meg. Fogadkozik, hogy sohatöbbet ilyen nem lesz. Rosszabb esetben még agresszívebb lesz és fenyegetőzik. Öngyilkos lesz, megöl téged. Aztán mire körvonalazódna az elhatározás, hogy lesz, ami lesz elhagyod, észhez tér és ő a legfantasztikusabb ember a világon. A tenyerén hordoz, kedves, bármit megtenne érted. És ez ìgy megy körbe- körbe, amìg mentegeted. Nehéz gyerekkor, sok stressz, meghalt valakije, fáradt, labilis az idegrendszere és nem tehet róla. Végül elhiszed, hogy megérdemled, amikor bánt. Ekkorra az önbizalmad széthullott, és elhiszed neki, hogy nélküle semmire nem mész. Ekkorra nagy valószìnűséggel gyerek is lesz a képben. Úgy meg tènyleg nem könnyű ugrálni. Ha nincs segítő hálòd, akkor nem lesz hozzá önbizalmad. Na, hát ezért ijesztő.
2017. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Hogy lenne bántalmazó ez a kapcsolat? azért mert viccel? úristen nem ölt még meg senkit, valaki azzal viccel h hogyan k-na meg valakit más meg ezzel.ha a cigány viccet mondunk az sem mindjárt rasszizmus. és nem bántott, általában tök normális, csak a munkája miatt meg az apja mostani felesége miatt néha stresszes mert az a r.nc nem engedi h láthassa a testvérét.
2017. márc. 29. 22:34
 18/23 anonim ***** válasza:
Akkor most kapaszkodj: a szóbeli agressziò is bántalmazás. Amikor durván beszél veled, az bizony bántalmazás. Szutyok egy dolog, mert nem lehet róla látleletet venni, nincs róla bizonyíték, de hosszú távon megnyomorìt. Pontosabban már megnyomorított, mert azt hiszed, normális amit csinál veled. Nem látod, hogy mekkora baj lehet ebből. Hiába mondja neked a családod, most ismeretlen kívülállók is figyelmeztetnek, hogy nem jó partnert választottál, de nem hiszel senkinek. Mindenki más hülye, csak te tudod a tutit.
2017. márc. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer beszélgettem egy antiszemita emberrel, aki azt tálalta mondani, hogy nem érti, mi bajuk a zsidóknak, már évtizedek óta egyet se vittek haláltáborba, oda mehetnek, ahová akarnak. Ez nagyjából ugyanaz, mint azzal "viccelni", kit ölne meg valaki. Oké, hogy nem ölt még(?!) meg senkit, de mennyire kell agresszívnek lenni, hogy felmerüljön valakiben egy ilyen gondolat? Meg az is mi, hogy amíg minden oké, addig normális, akkor hőzöng, mikor gáz van?? Hát beb**na, ha minden ok nélkül hergelődne a párom... Hogy gondolhatod, hogy egy ilyen lelkiállapot rendben van? Meg akarod menteni, jobbá tenni az életét? Nem fog sikerülni, mert mindenki csak saját magát mentheti meg. És csak hogy értsd, nem össze-vissza beszélek: én a saját mentálisan sérült páromat nem tudtam megmenteni, elég tragikus vége lett, én belenyomorodtam lelkileg, évek kellettek, hogy kiheverjem, tőle még hónapok múlva is azt kaptam, hogy cserben hagytam, pedig ő hagyott el. Szóval ne csináld, rossz vége lesz.
2017. márc. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyêl vele és tapasztald meg hogy milyen egy ilyen ember mellett élni !Aztàn majd elgondolkozol rajta hogy kell e ez neked vagy sem !
2017. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!