Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Hagyjam rá?

Figyelt kérdés

a barátomnak nagyon más a napi ritmusa mint nekem, mindketten még egyetemre járunk.

Ő későn kel ( van hogy 12kor/1kor), a reggeli akkor van amikor nekem az ebéd. Délután/koraeste alszik megint több órát és éjjel sokáig fenn van. Én meg viszonylag korán kelek és 11 körül este már alszom. Ez sok konfliktust okoz, főleg, ha én délutánra vagy koraestére tervezek programot, amikor ő alszik... ilyenkor kiakad, hogy ő fáradt és aludnia kell ... És az együtt töltött időnk is kevesebb emiatt


2017. ápr. 2. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:
szervezz hétvégén programot, szerintem az egyetem fontosabb, itt alapozzátok meg a jövőtök, az hogy évek múlva egy pár lesztek e az még kétszer se biztos
2017. ápr. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A "bioritmusa" úgynevezett bagoly típusú. Ha nem tud váltani, átszokni, akkor a munkahelyén majd megváltoztatják.

Meg kell hogy értse, hogy nem tudja a világot a saját ritmusához igazítani.

Esetleg talál majd olyan munkahelyet, ahol állandó éjszakás lehet.

Magyarázd el neki, hogy téged elveszít, ha nincs közös programokra lehetőség; ha egyedül maradsz, miközben látszólag mellette vagy.

2017. ápr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A párommal nekünk is eltér a bioritmusunk, mégsem akadunk ki ezen. Ha programunk van, akkor alkalmazkodunk.

Én alszok délután, vagy ö fekszik le korábban.

2017. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!