Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom úgy gondolja h nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom úgy gondolja h nem tudok vele perverzkedni, h elhanyagolom. Melyikünk hibás? És ha én akkor mit tegyek h helyre hozzam a hibáimat?

Figyelt kérdés
A párommal már lassan 1 éve vagyunk együtt. Mostanában sokat veszekszünk és nem érzem magam nőnek ,nincs önbizalmam,pedig nem ép h fordítva kéne h legyen? Annyit veszekszünk,folyton ku*váz és lehord Mindennek és úgymond nálunk vannak ilyen kis apró szabályok és ezeket mindig megszegi pl nem beszélhet egy lánnyal sem és ha össze veszünk csak azért is rá ír egyre ,tudja h ez rosszul esik nekem és még is csinálja. Ezek a szabályok a múltam miatt jöttek létre,engem már annyiszor megcsaltak és most először vagyok szerelmes . Na szóval ma kijelentette nekem h nem vagyok olyan mint egy normális barátnő mert h egyáltalán nem perverzkedek vele és ez azért van mert nincs önbizalmam ,egyszerűen nem becsül meg,nem dicsér,nem érezteti velem h igen is jó vagyok. Egyszerűen nem érzem szexinek magam ,úgy érzem már a szex sem megy és most tőlem várja a változást. Azt mondja h ez mind azért van ahogy viselkedik velem mert nem törődök vele, h egyáltalán nem érdekel a problémái stb,más szóval h elhanyagolom ,van benne igazság mert tényleg elhanyagoltam mert most csak magammal tudok törődni,tudom h önzőség de egyszerűen nem ért meg,akkor tőlem miért várja h megértsem?
2017. ápr. 2. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen mindketten.

Mindkettőtöknek sokat kell alakítania magán.

Előszőr is, kezdjetek el gondolkodni, ha már mély gondolkodásra képes elmétek van. Majd kommunikálni kezdjetek. Na utána különítsetek el dolgokat min konkrét változást akartok.

2017. ápr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

ketten vagytok hibásak.

Van pár hét távollét a megoldás, amíg mind a ketten átgondoljátok, vagy leültök és megbeszélitek.


Ez a sárdobálás mint látod, nem vezet sehova.

2017. ápr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Táv kapcsolatban élünk és hetete 1x tudunk találkozni. Nagyon szeretem de nagyon durva velem,nem érdekli semmi . Már annyiszor próbáltam neki elmondani h ez a bajom de csak magával törődött és végül már én is erre jutottam h magammal törődök
2017. ápr. 2. 15:09
 4/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

akkor itt halt meg jövőtök.

Egy kapcsolathoz 2 ember kell... ebben pedig már 1 sincs.

2017. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Uristen.

Ilyen not elviselni mint te....megeritek mindketten a penzeteket.

Joisten gyere le

2017. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te egy gátlásokkal teli, önbizalomhiányos kislány vagy aki megfojtja a másikat. Ez minden csak nem kapcsolat (a távkapcsolattól függetlenül).

A srácra már ki sem térek, de egymás termékei vagytok.

Kicsit nőj fel és higgadj le.

2017. ápr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
15:16 írónak írom,itt segítséget kértem nem pedig ócsárolást. Szóval ha valami nem tetszik akkor nem kell írni,lehet labilis vagyok de ez nem jogosít fel arra h így beszélj akárkivel is.
2017. ápr. 2. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!