Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Télleg ebben én vagyok a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Télleg ebben én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
nem volt biztos,hogy elutazunk két napra a tesomhoz anyával és el is feledkeztem róla,anya meg tegnap közli a barátommal hogy nem leszünk itthon két napot ,nem is beszéltem meg anyával hogy megyönk ha tudtam volna akkor meg mondtam volna Neki és most rám haragszik vérig van sértödve hogy lehetek ilyen,legközelebb ö is úgy áll hozzám ,hogy egy pohár vizet sem ad

2016. dec. 15. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mar az elozo kerdesednel is leirtuk, hogy a baratod egy aggressziv paraszt. Most leszel vagy valtoztatni, vagy nem panaszkodni, mikozben szetveri a fejedet, mert te valasztottad meg ezek utan is, hogy vele legy.
2016. dec. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tudom,de ö szerinte én vagyok a hibás, és beletom lehet ebbe igaza van ,
2016. dec. 15. 16:40
 3/11 A kérdező kommentje:
de ugy is szoltam volna neki ,az adandó alkalommal és mindent elmondok neki
2016. dec. 15. 16:42
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor veresd magad tovabbra kedvedre. Csak kerlek ne itt panaszkodj rola, mert semmi ertelme valaszolgatassal tolteni az idonket a szamodra, mert nem jut el az agyadig, amit a Jocikad mar szejjel vert.
2016. dec. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mivel azt sem tudtam hogy menni fogunk teljesen ki ment a fejemböl
2016. dec. 15. 16:43
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Írásjelekről hallottál már?
2016. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem
2016. dec. 15. 16:52
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Látszik.
2016. dec. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
és azt is mondja hogy én semmibe sem nézem öt
2016. dec. 15. 17:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez pontosan egy olyan probléma amit neked és a barátodnak kellene megoldani. Ha a pasid egy ilyen gyerekes, makacs, h.lye ember akkor azzal senki sem fog tudni mit kezdeni csak ő. Vagy te azzal, hogy otthagyod a fenébe ha ilyen kis baromságon megsértődik....
2016. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!