Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadja még az exét?

Figyelt kérdés
van egy fiú,aki járt egy lánnyal 1 hetet. (17 év alatti)a srác nagy csajozógép,de ezt a lányt állítása szerint nagyon megszerette.A lány is nagyon szerette őt,de még is kidobta egy hét után,mert az ex barátjába(akivel fél évet járt) még mindig szerelmes volt.. A fiú teljesen össszetört,nem akarta elveszteni a lányt,de a lány járni kezdett az exével..az exe kidobta 1 hét után,s a lány megbánta,h az exéjért dobta a pasiját,s most megint visszamenne hozzá .. a fiú azt mondta a barátainak,h ő nem fogadja már vissza,akárhogy is bánja,de nem az őszinteségéről híres.. Szerintetek szereti még a lányt,és akar még vele járni ? normális válaszokat légyszi,fontos lenne :( kösznm:)
2010. máj. 12. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Exével még nem foglalkoztam, a zipet és a rart általában igen, de csak azért, mert ezek tömörített fájlok.
2010. máj. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon szellemes..kösz :D -.-
2010. máj. 12. 17:16
 3/4 anonim ***** válasza:

gondolom te vagy az a lány?

Nem hinném h visszamegy hozzá épp h jártatok és már is az exedhez mentél..elég gáz..ne várj tőle semmit(ha nem te vagy akkor is így gondolom a helyzetet)

2010. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké ..köszi :) nem én vagyok amúgy...
2010. máj. 12. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!