Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből tudom megkülönböztetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudom megkülönböztetni hogy a srác akivel ismerkedek pszichopata, vagy csak nárcisztikus személyiség?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot akinek nagyon furcsa dolgai vannak. Alapvetően nagyon szimpatikus, egyre közelebb kerülünk egymáshoz, de sokszor olyanokat mond, hogy a fejemet fogom.

Utánaolvastam mindkettőnek, de nem tudnám egyikbe se besorolni teljes mértékben. Rákérdezni nem akarok, mert érdekesen venné ki magát hogy ''ne haragudj, nincs valami mentális betegséged?''.

Esetleg ha írnátok saját tapasztalatokat, szituációkat, azt nagyon megköszönném. Mik voltak az árulkodó jelek? Milyen helyzetekből derült ki, hogy valami nincs rendben? Hogyan kezeltétek a helyzetet? Együtt vagytok még? Egyáltalán lehet normális kapcsolat valamelyikkel? Van erre valami kezelés?



2017. ápr. 3. 08:13
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Szinte szóról szóra olyan mint amit a 10es leírt és ami a cikkben van.

Az ilyen embereknél nem fordulhat elő, hogy észreveszik magukat, rájönnek hogy ez nem normális viselkedés és megváltoznak?

2017. ápr. 3. 12:58
 12/30 anonim ***** válasza:
97%

10-es vagyok ismét.

Megváltozni senki nem fog, maximum ideig-óráig másik arcát mutatja feléd. Abban ne is reménykedj, hogy egy mentális zavarban küzdő ember majd normálissá válik.

Én reménykedtem, folyton arra vártam, hogy jobb lesz, de csak romlott a helyzet. Még most is nyomoz utánam, pedig azért lett köztünk vége, mert mással kezdett randizgatni és rájöttem. Nem bírják elviselni, ha valami nem úgy történik, ahogy ők elképzelték.

2017. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Most olvastam a 7-es cikkét és az is teljesen ráillik :S
2017. ápr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

De jó. Az elejét nem küldte el a telóm, ledobott a wifi.

Akkor újra.

Én is hasonló szituban voltam/vagyok. A 10-es cikk 100% stimmel. Nehéz helyzet, még nem látom a fényt az alagút végén. Nem is gondoltam volna, hogy ennyire jól le lehet írni a jellemzőket. Vagy hogy ennyire ráillenek ezek több emberre is.

2017. ápr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

76%

Esetleg leírnál konkrét példákat?


Ezek szerint kár reménykednem a változásban? Pszichológus sem segíthet? Vagy valamilyen gyógyszer? Manapság annyi mentális bajon tudnak már segíteni...

2017. ápr. 3. 13:47
 16/30 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék konkrétumokat, nem akarom hogy bárki ráismerjen.
2017. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Kár. De megértem.


Mennyire durvulhat el a helyzet? Lehet, hogy nem fog tetszeni neki ha le akarom zárni a dolgokat.

2017. ápr. 3. 14:45
 18/30 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Menekülj, bármelyik is legyen!
2017. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Úgy csináld, hogy neki ne érje meg a zaklatás. Hivatkozz nála szimpatikusabb "kitalált" pasira.


Én úgy ráztam le, hogy zavar a társasága, itt ellenkezett, majd azt mondtam neki, hogy egy sráccal jobbakat beszélgetek és találkozni is fogunk. Meséltem neki a kitalált srácról akkor is, ha nem kérdezte. Egy idő után csökkent a beszélgetésmennyiség és töröltem.


D vel kezdődik a keresztneve?

2017. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek G-vel
2017. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!