Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a páromnak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a páromnak nem vagyok elég jó?

Figyelt kérdés

Túlzás, hogy nem vagyok elég jó.. de a párom a nagyon sovány lányokat szereti, én sokáig étkezési zavaros voltam, tehát beleillettem ebbe a kategóriába, de mostanra már kijöttem belőle, és "meghíztam". Beteges az ízlése ezt én is tudom, de sajnos nem tudom megváltoztatni, annyira lefogyni meg nem akarok, így is még vékony vagyok az átlag ízlésű ember szerint, 45 kg vagyok 165 cm-hez.

Szóval mit lehetne tenni? Néha kritizál, ezeket elég erélyesen hárítom, és már fel is fogta, hogy ha ez így folytatódik, elhagyom. De a szavak ellenére érzem, hogy kevésbé tetszem neki, szexuálisan is sokkal kevésbé közeledik, ez kezdi újra lerombolni az önbizalmam.

Minden másban kivétel nélkül tökéletesen működik a kapcsolatunk, ez az egy, a "felszín" rombolja.. hogyan tudnánk ezen segíteni? Párterapeuta tudna segíteni? Vagy ha számára kérnénk szakemberi segítséget? Én erre jobban hajlok, ő nem igazán látja, hogy nem egészségesek a nézetei a női testről.

4 éves kapcsolatról van szó, szeretjük egymást, részemről őszintén feltétel nélküli..

Kifogytam az ötletekből, pedig igazán megpróbáltam mindent.. nem szeretném elveszíteni, de önmagamat sem újra.


22L


2017. ápr. 3. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hagyd el, ez csak rosszabb lesz.

L

2017. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Keressen magának egy anorexiás lányt akkor. 165 centihez 45 kiló? Már az is túl sovány!
2017. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
OFF: Egyáltalán nem sovány most, én is kb. ennyi vagyok, de nem vagyok sovány, van mellem, csípőcsontom sem látszódik ki és egészséges vagyok
2017. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
És még a nőkre mondják hogy felszínesek,a férfiak is azok.Sőt a te párod betegesen is az.
2017. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"szeretjük egymást"


A leírtak alapján te őt biztosan, viszont a szeretetet ő bizony feltételhez köti. Egy igazán szerelmes embernél ilyen nincs. Gondolkodj el azon, hogy szakítasz, és keresel egy olyan férfit, aki elfogad úgy, ahogy vagy. Rá fogsz erre teljesen menni, nem éri meg.

2017. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Vagy elfogad téged olyannak, amilyen vagy, vagy nem.


"Néha kritizál, ezeket elég erélyesen hárítom, és már fel is fogta, hogy ha ez így folytatódik, elhagyom. De a szavak ellenére érzem, hogy kevésbé tetszem neki, szexuálisan is sokkal kevésbé közeledik, ez kezdi újra lerombolni az önbizalmam."


De ezek alapján én ott hagynám, szórakozzon mással, piszkáljon mást a hiedelmeivel.

2017. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Te szereted, ő meg szeret egy megálmodott nőt. Változol, már nem kellesz, nem illesz bele a képbe. Ezt miért hívod szerelemnek a részéről?
2017. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fiatal vagy még.


,,Minden másban kivétel nélkül tökéletesen működik a kapcsolatunk."


Hát végül is csak egy anorexiás gebe lányt akar belőled faragni és annak ellenére, hogy már kijöttél ebből a rémálomból, beszólogat, földbe tipor, megaláz amiatt, hogy már majdnem normálisra ,,híztál". Ja meg ugye a szex se megy...


Tényleg tökéletes. :(


Hagyd ott a fenébe, legyen eszed. Ettől csak jobb jöhet!

2017. ápr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a fenébe az ilyen emberekkel nem érdemes együtt maradni. Vegyen egy agárt és éljen azzal.
2017. ápr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!