Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nem vagyok elég jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem vagyok elég jó a páromnak (? )

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. A párom 21. 4 hónapja vagyunk együtt és kezdetekről fogva úgy érzem nem vagyok elég jó számára. Neki én vagyok a legelső kapcsolata, nekem ő 15. Volt egy nagyon rossz 2 éves kapcsolatom ahol bántottak minden értelemben és utána sorra dobáltam el magamtól a pasikat. De ő más. Kedves, aranyos, okos és mindent képes megtenni értem. Megszerettem, pedig azt hittem ez nem lehetséges újra. Viszont úgy érzem hozzá sokkal jobban passzolt volna más lány. Nagyon sokukba szerelmes volt, akik most a barátai és van köztük olyan aki ezerszer az ő társának valóbb mint én. Én néha borzasztóan ingadozó kedvű vagyok, néha arrogáns, és egészen másképpen látom a világot, mint ő. Attól félek, hogy sokszor bántom, és hogy egyszer nagyon fogom. Mit csináljak, hogy ne érezzek így? Jobb lenne ha inkább még az elején kilépnék ebből? Lehet sokkal jobban járna. :(
2016. nov. 25. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Önbizalomhiányos vagy!!


A múltadat se zártad még le! Akkor kérdem én, minek kezdeményeztél újra kapcsolatot? Azt hiszed, hogy majd a másik elfeledteti a rossz tapasztalatokat? Amiket átéltél azokat neked kell feldolgozni és elengedni!


Ne sajnáltasd magad, egyedül magaddal van bajod.

Tedd rendbe az agyadat és FOGD FEL, számára te vagy a tökéletes!

2016. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó korán kezdted a párkapcsolatot. 20 évesen ő a 15-ik? :)
2016. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen 15 kapcsolat.

Oké :D

Az óvodás szerelmeket is beleszamoltad? :D

2016. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Siman meglehet, egyik okonomnak 50 is volt erre a korara
2016. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne 15? De köszi a kérdésre a választ.
2016. nov. 25. 21:28
 6/9 anonim ***** válasza:

volt egy két évesed is... ez sehogy se jon ki vagy talán ugy hogy 13 évesen kezdted és negyedévente cserélted oket. hmm...

kaptál választ amugy nem ertem mit hisztizel. kevés az onbizalmad.

jobbat érdemelne nem egy szetkurt rihet.

2016. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fogadd el hogy neki te kellesz és ne nézd azt a többi csajt azok is megtalàltàk a magukhoz illő pàtt!Mondjuk a külsőségekre nincs mit nagyon adni mert lehet hogy belsőleg nem biztos hogy passzolnànak fogd fel igy !
2016. nov. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
16 évesen kezdtem, és nem, nem fogom bizonygatni, kb havonta dobáltam el magamtól mindenki, szóval legyen ennyi elég.
2016. nov. 27. 12:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt egy pocsék kapcsolatod, amitől padlóra kerültél, és elszaladt veled a ló... értjük.

Az a múlt.

Kivel van most ez a bizonyos srác?

Veled.

Elfogadott olyannak, amilyen vagy?

Igen.

Odavan érted?

Igen.

Kell ennél nagyobb bizonyíték?

Nem.

Első nője vagy, valszeg ragaszkodóbb lesz, az átlagnal, de ne feszitsd túl a húrt.

Kommunikáció!

Nagyon fontos!

Ha tudtok kommunikálni, az már felsiker.

Szóval, kapd össze magad, a feszkot máshol vezesd le, ne a baratodon.

Sok boldogságot nektek! :)


3mas voltam.

2016. nov. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!