Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Letapiztak a boltban - ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letapiztak a boltban - ha a te pároddal történik te hogy reagálsz?

Figyelt kérdés

Párommal elmentünk egy parkba délután, de a 9 éves unokatesómmal beugrottunk egy kisboltba jégkrémért, addig a párom kint maradt a 14 hónapos lányunkkal a bolt előtt, mert nagyon szűk volt a boltban a hely, a babakocsi meg elég nagy.

Viszont a boltban engem egy undorító "ember" letapizott. Ott köpni nyelni nem tudtam, meg nem is igazán mertem, mert ki tudja hány haverja várja a bolt előtt.?

Gyorsan kifizettem és kimentem páromhoz, és akkor már sírtam és úgy mondtam el neki.

Ő nem csinált semmit, mert "itt vannak a gyerekek". Én nagyon nagyot csalódtam benne. Oké nem várom, hogy agyonverje, de azért mégis..

Ti mit tettetek volna?


2017. ápr. 3. 22:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva nem tudom, lehet, hogy a gyerekek miatt én se csináltam volna balhét.. de amúgy rohadtul allergiás vagyok az ilyenekre, szal lehet azt mondtam volna, hogy menjetek el a gyerekekkel, én meg bevarrtam volna a pofáját annak a fszkarikának.
2017. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
33%

Jól van, akkor nagyon őszinte leszek.


Én is hagytam volna. Egy az, hogy a barátnőm nem fog egy tipi tapitól sírógörcsöt kapni. Továbbá meg tudja védeni magát szóban. Ha oda fajul a helyzet értelem szerűen megvédem. De meg kellene vívnom minden csatáját az életben csak mert egy pár vagyunk? Attól még külön személy is. Igen megvédeném/kiállnék érte nagyon sok helyzetben, de ez pont nem olyan.

2017. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

#2

Nem tudom milyen baratnod van, de nagyon kemeny lehet, hogyha egy idegen vegigtapizza a segget akkor nem sirja el magat. Ezt szexualis zaklatasnak hivjak, amit a legtobb ember (no/ferfi) nem visel jol. Foleg, hogy nalam sajnos nem az elso eset.

Es ha ez nem ilyen helyzet, akkor milyen helyzetben vedened meg a baratnodet? Mert ez szerintem eleg komoly. Nem egy kis "tipitapi". az a tipitapi, amit itthon csinalunk kettesben a parommal. Nem az, amikor egy random idegen ember ugy gondolja, hogy az engedelyem es akaratom nelkul szepen vegigtapiz.

2017. ápr. 3. 22:19
 4/28 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg megvárom a bolt előtt és higgadtan közlöm vele, hogy a hölgy műzeumi tárgy, nem tapogatható.
2017. ápr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
Csak azt nem értem, hogy amikor letapizott akkor te miért nem küldted el ÜVÖLTVE!!!! az anyucijába???? Ott és azonnal.
2017. ápr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
Ha az én párom lennél, akkor ismernélek annyira,hogy tudjam ez téged milyen mélyen érint,s a reakcióm is ahoz igazodna. Arrébb küldtelek volna s azután én is megtapiztam volna az orrát a talpammal. Ha idegen nővel esne meg ilyen és látnám sem hagynám szó nélkül. Luzer egy mókus lehet a társad. Mit tenne egy komolyab helyzetben,ha bajba kerülnél? Leülne melléd és sírna veled. Ha levertek volna mert többen vannak akkor sem hagytam volna szó nélkül.
2017. ápr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
74%
Megvártam volna bolt előtt s beszélgetésre kényszerítem, tanulás megerősítéséért, talán egy álkapocsba könyökölés vagy valami erősebb cscskaság, mert amit tett is erősen extrém. Ezt kéne gyerekeknek is látni. Egy nyugodt, ésszerű tanítás amit elállatiasodott elmének megerősítünk fizikális kontaktussal is.
2017. ápr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!


#5

" Ott köpni nyelni nem tudtam, meg nem is igazán mertem, mert ki tudja hány haverja várja a bolt előtt.? "

Es nem tudom, hogy voltal-e olyan helyzetben te, de nem kellemes.

Alapbol nyilvan azert tapizott le, mert ugy gondolta, hogy csak egy gyenge no lehetek, es egy gyerekkel vagyok, amugysem fogok csinalni semmit, es ha csinalok is o siman lerendez. Nyilvan nem azert kezdett ki velem, mert egy visszahuzodo szelid ember, aki nem lenne kepes soha bantani egy not.

De mivel ott volt a parom a bolt elott azt gondoltam, hogy o legalabb elbeszelget vele. Tenyleg nem vartam, hogy megverje, mert ismerem, tudom, hogy o nem verekedos, de azert ezt nem vartam volna tole, hogy ennyiben hagyja. Foleg, hogy nem csak egy kis baratnocske vagyok, akivel 1 honapja van egyutt, hanem a gyereke anyja. Mellesleg a gyermekunk lany, vele is akarmikor megtortenhet ez majd, ha nagy lesz, es akkor ugyanezt fogja csinalni? Nekem ez sajnos nagyon nagy csalodas volt..

2017. ápr. 4. 00:10
 9/28 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdező!

Nehogy bedőlj itt a válaszoknak, csak a monitor előtt adják a nagyfiút, valóságban meg szépen meghúznák magukat.

2017. ápr. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
72%
Én azért erről elbeszélgetnék vele az biztos.Vele akarod leélni az életed és még egy ilyen helyzetben sem áll melléd. Ezzel az erővel ha reflexből lekevertél volna egy pofont a lúzernek és az rádtámad akkor azt is szó nélkül hagyja? Az ilyen férgeket azonnal le kell állítani,ha van gyerek a közelben ha nincs.
2017. ápr. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!