Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Letapiztak a boltban - ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letapiztak a boltban - ha a te pároddal történik te hogy reagálsz?

Figyelt kérdés

Párommal elmentünk egy parkba délután, de a 9 éves unokatesómmal beugrottunk egy kisboltba jégkrémért, addig a párom kint maradt a 14 hónapos lányunkkal a bolt előtt, mert nagyon szűk volt a boltban a hely, a babakocsi meg elég nagy.

Viszont a boltban engem egy undorító "ember" letapizott. Ott köpni nyelni nem tudtam, meg nem is igazán mertem, mert ki tudja hány haverja várja a bolt előtt.?

Gyorsan kifizettem és kimentem páromhoz, és akkor már sírtam és úgy mondtam el neki.

Ő nem csinált semmit, mert "itt vannak a gyerekek". Én nagyon nagyot csalódtam benne. Oké nem várom, hogy agyonverje, de azért mégis..

Ti mit tettetek volna?


2017. ápr. 3. 22:10
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt #20-as, es megertem, amit irsz! Csak annyi, hogy en nem vartam el tole, hogy balhezzon, de tenyleg nem:) csak szerettem volna tudni, hogy masok hogyan reagalnak, es termeszetesen megertem ot is, es teged is. Meg egyszer koszonom, hogy irtal.
2017. ápr. 4. 12:23
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod magad megvédeni, akkor mit vársz? Alap, hogy ilyet nem hagyunk szó nélkül, és nem a férfire tesszük a felelősséget.

A felelősséget, hogy UTÓLAG miért nem szólt be neki... és ha ŐT megverik, akkor el tudsz számolni a lekiismereteddel? Nekem nem menne, bár én nem is picsogok ilyenen.


Mit teszek, én, mint nő? Ha valaki inzultál, elküldöm az anyjába jó hangosan, és nem a kedvesemtől várom, hogy megvédjen.

2017. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

#22 vagyok:


Viszont ő védett már meg, de az akkor és ott helyzet volt, nem utólag. Nem fitogtatta az erejét (alacsony, de erős férfi, viszont ismeri a határait is), nem szólt be, csak halál nyugodtan magához húzott - amit jól tett, mert én már a tökön rúgást fontolgattam.

2017. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Jo, en tobbszor nem fogom leirni, ha nem tudsz olvasni vagy ertelmezni, akkor ne irj valaszt.

Nem teszek a paromra semmilyen felelosseget, FERFIAKTOL kerdeztem, hogy ok hogyan reagaltak volna. Olvasd el az eddigi hozzaszolasaimat, ha bovebb kifejtest akarsz, hogy mit miert csinaltam, es miert irtam ki a kerdest.

Mar unom, hogy ismetelgetnem kell magam, mert te mar kb a harmadik no vagy, aki ugyanezt leirja. Egyreszt nem hozzatok szolt a kerdes, masreszt legyetek szivesek visszaolvasni az eddigi valaszaim kozott, mielott leirjatok megint ugyanazt v

2017. ápr. 4. 14:27
 25/28 anonim ***** válasza:

Úristen, ennyit rinyálni, tragédia.


"Ezek utan mar nem igazan merek csak ugy beszologatni masoknak, es igen, a gyerekre "hivatkozom", mert egy 9 evesnek nem kene vegigneznie, hogyha ez a csavo is fel lett volna haborodva azon, hogy kiallok magamert, es ugy dont, hogy o is behuz nekem egyet. "

Akkor húzott volna be a férjednek? :D

2017. ápr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Mindenképpen meg kellett volna védened magadat szóban, ha közel van az eladó akkor esetleg segítséget kérsz tőle, ha vannak kamerák a boltba akkor esetleg van rá esély, hogy ezt felvették, és feljelentsd, vagy egyszerűen kiteszed a világhálóra annak a taplónak a képét, hogy megszégyenítsd, vagy felhívd a többi nő társad figyelmét erre az emberre, ha meglátják akkor kerüljék, a tömegközlekedésen én is kerülök olyan helyzetbe illetve boltokba, hogy ugyan van hely, de kb úgy jön, hogy a nemi szervét hozzám érteti, általában elég csúnyán odanézek, van, hogy odaszólok neki (főleg ha nem vagyok egyedül) tehát kiállni magadért. És elmondanám én aztán egy igazi gyönge nő vagyok, de akkor sem hagyom magam, főleg anyuka létedre kellene határozottnak lenned, mert akkor ezt fogod tanítani a lányodnak, hogy ne állj ki magadért, és sírd el magad és ennyi?!
2017. ápr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Én tudok olvasni, te nem érted, hogy mi mit próbálunk neked elmondani.

NEM a másiktól kell várni a csodát, hanem ki kell állni magadért. Miért, az most jobb, hogy a gyereked azt látja, anyával bármit megtehetnek, mert csak sírni tud? Hát, szerintem ezerszer gázabb!

2017. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Orulj inkabb hogy meg szules utan is vonzonak talal valaki :D
2020. márc. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!