Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Letapiztak a boltban - ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letapiztak a boltban - ha a te pároddal történik te hogy reagálsz?

Figyelt kérdés

Párommal elmentünk egy parkba délután, de a 9 éves unokatesómmal beugrottunk egy kisboltba jégkrémért, addig a párom kint maradt a 14 hónapos lányunkkal a bolt előtt, mert nagyon szűk volt a boltban a hely, a babakocsi meg elég nagy.

Viszont a boltban engem egy undorító "ember" letapizott. Ott köpni nyelni nem tudtam, meg nem is igazán mertem, mert ki tudja hány haverja várja a bolt előtt.?

Gyorsan kifizettem és kimentem páromhoz, és akkor már sírtam és úgy mondtam el neki.

Ő nem csinált semmit, mert "itt vannak a gyerekek". Én nagyon nagyot csalódtam benne. Oké nem várom, hogy agyonverje, de azért mégis..

Ti mit tettetek volna?


2017. ápr. 3. 22:10
1 2 3
 11/28 Missi_Key ***** válasza:
85%
Érdekes indok...lànyaitok vannak?...mit tanulnak ebböl, hogy hagyni kell?...gyerekek miatt..pff
2017. ápr. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Hat az en parom, biztos elkapta volna a torkanal...
2017. ápr. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Én az arany közép híve vagyok...le nem csaptam volna, de nem hagytam volna szó nélkül...mondjuk azt nem értem, hogy Te miért hagytad szó nélkül...
2017. ápr. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat. Nem tudom, hogy igazabol mi lett volna a helyes, de szerintem nem ez. Azert is esett rosszul szerintem, mert nem ez az elso, hogy nem all mellem. Kb sose allt mellem, mert o olyan balhekerulo. Egyebkent nagyon jo ember, de mar kb annyira, hogy meg ilyen helyzetben sem lehet ra ugymond szamitani.


#13

2x irtam le, hogy miert nem csinaltam ott helyben semmit, ha te egyszer sem ertetted meg az nem az en hibam. Nem konnyu egy ilyen helyzetben ott helyben nagyszajunak lenni, foleg, hogy melletted van egy 9 eves kisfiu.

2017. ápr. 4. 09:10
 15/28 anonim ***** válasza:
77%
Saját magadért NEKED kell kiállnod. Nem a barátodnak/férjednek/szőkehercegnek fehér lovon. Én nem várom el a férjemtől, hogy "megvédjen", pedig kerültem már kellemetlen helyzetekbe. De az én testem, az én privát szférám, nekem kell vigyáznom rá.
2017. ápr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Én látom, hogy leírtad, hogy köpni nyelni nem tudtál, meg hogy attól féltél, a bolt előtt vannak a haverjai, de neked meg a párod volt a bolt előtt.

Én ebben a helyzetben biztos hogy elborult aggyal ráordítottam volna, mit képzel magáról. ÉS pont ez a helyzet, amit írtál, hogy azt gondolta, gyenge nő vagy, úgyse csinálsz semmit. És így is történt. Az történt, amit várt, amire számított. Ha ráordítasz, biztos ő nem tudott volna köpni nyelni.

Az én barátom tuti felkeni a falra, akár van gyerek, akár nincs.

Beszélj erről a pároddal, és ha ez nem az első eset volt, akkor a helyedben elkezdenék önvédelemre járni.

26L

2017. ápr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Igazad van ebben, hogy nekem kell megvedeni magam, viszont ez nem olyan konnyu, foleg, hogy ott volt egy gyerek velem.

Megtortent ugyanez az eset velem 16 evesen, akkor ott helyben lekiabaltam azt az embert, bar akkor egy plazaban voltunk, ami tele volt biztonsagiorokkel, ez meg csak egy sarki kisbolt volt, es nem tudhattam, hogy kint kik varjak.

15 eves koromban meg a legjobb baratom molesztalt, hala istennek nem lett tobb belole, mert olyan reszeg volt, hogy nem tudott lebetkoztetni.

Ezek miatt is sokkoltam le ott a boltban, es ezert is sirtam el magam, mert mar elegem volt, es nem hittem el, hogy ez megint megtortent velem. Remegtem utana percekig, es orak utan is ereztem magamon az undorito kezet.

Nem akartam tenyleg, hogy megverje, csak hogy egy kicsit megvedjen es beszeljen azzal az emberrel.

Ha en beszelek vele az kb semmit nem ert volna, mivel nyilvanvaloan egy gyenge kis senkinek tart, kulonben nem tapizott volna le kedvere. De talan ha a parom beszel vele (o amugy is 2 meter magas, a csavo meg max 175 volt), akkor talan kisse megijedt volna, vagy nem tudom.

2017. ápr. 4. 09:27
 18/28 anonim ***** válasza:
39%
Szóval ha te nem csinálsz semmit mert ott van a gyerek, az okés, de ha a párod, az gáz? Rinyálsz itt, de magadért neked kell kiállni ha van gyerek ha nincs. Ha ott van a gyerek annyi a különbség, hogy szépen megkéred hogy még egyszer ne merjen hozzád nyúlni, és pont. Na de emiatt sírni... úristen :D mondjuk szerintem alapból más bajod van a pároddal, és erre az ügyre próbálod kivetíteni. De mégis mit tett volna? Ha oda is megy szépen beszélgetni vele, mit csináltok ha előkap egy sokkolót, egy pisztolyt, vagy úgy leüti a párod, hogy elájul? Illetve te nem állsz ki magadért mert mi van ha a csávót a haverjai várják, DE a pasid ezt ne érdekelje ha kint állnak 3-an és esetleg csoportosan körbeveszik. Iszonyú szánalmas vagy kérdező, ha a csávó megerőszakolni próbált volna és a párod nem véd meg, az már jogos ha sírsz meg felháborodsz, de ez? Sőt, vagy én ilyenkor szólnék a boltban, hogy az az ember ott zaklatja a vevőket. Ezt neked kellett volna megoldani így, vagy úgy, nem pedig a párodra várva, a gyerekekkel takarózva.
2017. ápr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Kedves #17es! Kicsit felreertetted, amit irtam.

Nem azt irtam, hogy "gaz", hogy a parom nem csinalt semmit. Azt irtam, hogy nekem kicsit csalodas volt, hogy annyiban hagyta a dolgot. Azt hittem, hogy azert egy atlag ferfinak ez nem esett volna jol, es szolt volna par szot a masik ferfihoz. Ezert tettem fel a kerdest, hogy kapjak ra valaszt ferfiaktol, hogy ilyen helyzetben ok mit csinalnanak. Nem veszekedest akartam inditani, es nem elhordani mindennek a paromat, hanem egy beszelgetest szerettem volna inditani intelligens hangnemben, de ez neked szembetunoen nem megy. Nyugodtan kihagyhattad volna ezt a lehetoseget, hogy idekommentelsz.

Igen, emiatt sirni. Nem tudom, hogy te ferfi vagy-e, vagy no, de ha a te testedet mar harmadszorra egy targynak neztek volna, amit akarki akarmikor kedve szerint megfogdoshat, akkor gondolom te csak legyintettel volna, es vasaroltal volna tovabb, mintha mi sem tortent volna. Nem vagyunk egyformak, engem igen is felkavart, es nagyon rosszul esett, hogy egy intim testreszemet egy idegen "ferfi" megfogdosta, mert neki eppen ugy esett jol.

Nincs mas bajom a parommal, azon kivul, hogy soha nem all mellem, akkor sem,ha a szulei belemkotnek. De ezt leirtam ezelott is, mas bajom meg tenyleg nincs vele, ugyhogy ez nem jott be neked, gondolom nem vagy pszhichologus, ne is talalgass, felesleges.

Tehat (a te logikadat alkalmazva) nekem meg kellett volna vedenem magam, de ha ott elokap egy sokkolot, egy pisztolyt, vagy leut, akkor igy jartam? Nekem, mint egy 170 centis nonek legyen annyi ver a pucamban, hogy leoltsam/leordibaljam/leussem, akarmi is van nala? Ertem, ez tenyleg logikus.

Es o nem a pasim, hanem a gyerekem apja, a parom. Kesz. Nem tudom, hogy neked van-e gyereked, de ha lesz, akkor valoszinu, hogy attol a ferfitol/notol mas banasmodot fogsz elvarni, mintha "csak" a pasid lenne.

Miutan kimentem a paromhoz a bolt ele, lattam, hogy csak a parom all ott a babakocsival, senki mas, ugyhogy nem voltak ott a bolt elott a haverjai, nem tudtak volna harman korbevenni.

Igen, iszonyu szanalmas vagyok, mert nem mertem kiallni egy szexualisan zaklato ferfivel. Volt mar velem, hogy kialltam egy ferfi ellen (nem szexualisan zaklatott, csak kotekedett), az meg jol behuzott egyet, be is dagadt az arcom utana. Ezek utan mar nem igazan merek csak ugy beszologatni masoknak, es igen, a gyerekre "hivatkozom", mert egy 9 evesnek nem kene vegigneznie, hogyha ez a csavo is fel lett volna haborodva azon, hogy kiallok magamert, es ugy dont, hogy o is behuz nekem egyet. Es igen, iszonyu szanalmas vagyok, amiert feltettem ezt a kerdest, hogy mas egy ilyen helyzetben esetlegesen hogyan reagalt volna.

De mindegy, neked tovabbi szep napot kivanok, es remelem teged soha senki nem fog egyszer se szexualisan zaklatni, nemhogy haromszor.

De te nyilvan az az ember vagy, aki kitalalja azt is, hogy az en hibam volt, hogy letapizott a csavo. Vegulis hogy mereszelek bemenni a boltba egy farmerben, poloban, kardiganban es egy adidas tornacipoben? Felhaborito es szanalmas vagyok! Teljes mertekben igazad van.

2017. ápr. 4. 12:03
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Helyzetfüggő. Ebben a helyzetben nem is értem mit vártál a párodtól. Téged tapiznak x helyen, de szó nélkül tovább mész. Majd a kint levő gyerekedre vigyázó párodon kéred számon, hogy miért nem "beszélgetett el" vele. Tudod mi a vége az ilyen "elbeszélgetéseknek" ? Verekedés. 2 gyerekkel nem a nap ötlete. Ideje lenne megtanulnod kiállnod magadért. Ami persze igaz a párodra is, de szerintem kivételesen jól tette, hogy nem balhézott ebben a szituációban.
2017. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!