Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek ebben az igazi dologban? Azok akik hisznek benne mire alapozzák ezt, hogy egyáltalán ilyen létezik?

Figyelt kérdés
Egyáltalán ti mit értetek igazinak?
2017. ápr. 4. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

számomra az az igazi, aki a legtöbb tekintetben ideális számomra a párkapcsolatra


24F

2017. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ezt csak a többi lányhoz viszonyítva lehet definiálni nem?
2017. ápr. 4. 19:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Hittem de én nem vagyok mérvado tul sok mesét néztem nézek..
2017. ápr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hiszem, hogy vannak emberek, akik jobban összeillenek és vannak, akik hiába szeretik egymást, nem képesek együtt működni.

Vannak emberek, akikkel minden nagyon simán, egyszerűen megy, természetesen, magától értetődően, de még ebben az esetben sem elegendő a puszta szeretet. Dolgozni kell a kapcsolatokért, azért, hogy "igaziak" legyünk egymásnak. Az "igaziság" végső soron egy döntés arról, hogy dolgoztok e egymásért.

2017. ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4-es: Szóval szerinted nincs egy külön kiemelt egy ember?

Hogy érted, hogy nem elég a puszta szeretet, ha minden jól megy? Itt a szerelemre gondolsz?

2017. ápr. 4. 19:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Sem egyetlen igaziban, sem abban, hogy akárki akárkivel összeillene.
2017. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: :D :D :D. Nagyon nyomatják manapság...
2017. ápr. 4. 20:03
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#2:

nem, vannak fontos tulajdonságok és úgy értve a legideálisabb, hogy a legtöbb tulajdonság megtalálható benne


24F

2017. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De hogy döntöd el egy lányról önmagában, hogy benne van-e a legtöbb?
2017. ápr. 4. 20:07
 10/12 anonim ***** válasza:
4es vagyok, nincs egyetlen igazi. És nem elég szerelmesnek lenni ahhoz, hogy jó legyen egy kapcsolat.
2017. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!