Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozott a párom, én meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozott a párom, én meg megbolondulok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

21 évesek vagyunk, 1,5 éves kapcsolat.

Az utóbbi 3 hétben a barátom gyökeresen megváltozott. Alig ad csókot, alig ad puszit. Távkapcsolat, péntektől vasárnapig vagyunk együtt.

Napi 7x felhív(mindig magától, sosem követelem). Mostanában ha felhív, iszonyat rideg, távolságtartó velem. Nem tud velem miről beszélni, és élőben sem. Ha a szokásos vicceimet mondom, nem nevet, közli, hogy nem vicces, ha képet küldök magamról, akkor nem reagál rá semmit, ha mondok valamit gúnyolódik, és alig figyel. A telefonba kb. alig várja, hogy letegyük. Nem bírtam tovább és megkérdeztem mi baja, elmondása szerint SEMMI. Kérdeztem, hogy ha kevésbé szeret, mondja meg, de rámförmedt, hogy ha kevésbé szeretne, nem töltené velem az egész hétvégéjét(ami valahol igaz). Mégis, gyökeres a változás. Sok stressz éri, nagyon, de nem hiszem, hogy ez a baj, mert a haverjaival ugyanolyan kedves és viccelődős, csak velem nem.

Ha mondok programot lefújja, csak otthon akar ülni, ahol unatkozik velem.

Próbálok változatos lenni, néha meglepem, veszek neki édességet, simogatom, szeretgetem, meghallgatom, érdeklődöm felőle, a kapcsolatot feldobom viccekkel, filmeket keresek, sorozatokat, JÁTÉKOKAT, de már mindent un. Szó szerint.

Mondtam neki, hogy menjünk cukrászdába, állatokat simogatni, lángosozni, este sétálni, de NEM NEM NEM. A kedvenc szórakozóhelyére se akar menni velem.

ELhagyni meg nem akar, szóval nem értem.

Mi lehet a baj? Hogy oldjam meg? nekem nagyon fontos ő, tényleg szeretem, de kezdek rámenni, hogy felhív, és nem tudunk miről beszélni, mert egyfolytában egyszavakban reagál, ha meg szóv teszem rámförmed.


2017. ápr. 5. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Lehet hogy rajtad vezeti a feszültségét passzív agresszió formában.
2017. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Te már mindent megtettél, a továbbiakban ne alázkodj meg. Szakíts vele, akkor hátha kinyögi, hogy mi baja van, mert ha te nem lépsz, semmi nem fog változni.


24N

2017. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Hihetletlen, hogy páár hét alatt minden felborul.

Lehet, hogy rajtam vezeti le, nade hát ember vagyok, akit elvileg szeret...

megpróbálok egy utolsó misét, de ha nem, akkor sajnos tudom a megoldást, bár még mindig nem tudom elhinni.

2017. ápr. 5. 17:27
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Távkapcsolat esetén én nagy valószínűségét látom egy harmadik személy megjelenésének.

Ott még nem tart, hogy elhagyjon, - talán nem akar két szék közül a földre esni - mert még nem biztos a dolgokban, de már közömbös, fáradt és érdektelen a kapcsolatotokban, lélekben nincs veled.

Nem tudom, hogy mit tegyél, ahhoz ismernem kellene mindkettőtöket, de én biztos, hogy vagy szüneteltetném a kapcsolatot, vagy szakítanék.

Aztán majd meglátom.

2017. ápr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Hirtelen átment bunkóba? Akkor 1000% hogy bevette a red pillt. Ez egy (fejlesztő)módszer a férfiaknak, hogy hogyan legyenek dominánsak a kapcsolatban. Pl. a nő érzelmeit, igényeit, kívánságait figyelmen kívül kell hagyni. Gúnyolni és ha kell becsmérelni kell a nőt, nehogy elszálljon magától. Azt hiszik, hogy ettől a viselkedéstől majd igazi férfiként fog rájuk tekinteni a nő. Igazi bunkó pszichopatákat nevelnek ki magukból ezzel a módszerrel. Ha stresszes lenne a barátod, akkor azt mindenkin levezetné, nem csak rajtad.
2017. ápr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Helyben van valakije. Azért nem megy veled sehova, nehogy összefussatok. És azért ilyen csak veled, mert azt nézi, mire fogja a szakítást. Esetleg ki akarja provokálni, hogy te szakíts vele.
2017. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várom a válaszokat ötleteket, mert nálam is ugyan ez történik szóról szóra, csak 3 hónap alatt! Én 22f ő 20l. Harmadik személy nincs, mert bevallom tudom minden jelszavát, ismerem az összes beszélgetését (nem önszántamból tettem, hanem kerestem a megoldást) Sajnos egy dologra tudok már gondolni: annyira jó vagyok hozzá hogy nem akar megbántani, és azt várja hogy én kiszeressek belőle és szakítsak.. :(
2017. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Eleinte én is ezt gondoltam, de nekem küldi az smseseket meg ugyanúgy hívogat.

Harmadik fél? Sajnos megfordult a fejemben, de azért nem hinném, mert mindig mondta nekem, hogy ő ezt hogy elítéli, illetve őt megcsalták anno, és mondta, hogy ennél undorítóbb nincs. Ha mással akarna lenni, mással lenne. Ezt mondta.

2017. ápr. 5. 18:24
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Pedig ezek tipikus tünetek.

Lehet, hogy MÉG nem csalt meg és még csak vívódik, talán pont az elvei miatt.

Bár én azt mondom Kérdező, hogy elvek ide, szavak oda, ha jön a kísértés, akkor ezek mind háttérbe szorulnak.

Ne legyen igazam, de 99,9%-ban egy másik nő az ok.

Ha más oka lenne, (munkahelyi problémák, stressz, anyagi gondok) akkor azokat már elmondta volna.

Valami olyan oka van, amiben te vagy a gátló tényező, az akadály, mert mint írtad, mindenki mással változatlan a stílusa.

Egy percig nem állítom, hogy téged már nem szeret, vagy válni akar, de van valaki, akit kíván és emiatt talán bűntudata van.

2017. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem azért viselkedik így, hogy hátha majd Te vetsz véget a kapcsolatnak. Megbántani fél, vagy nem akar, mert nem szeretné össze törni a szívedet. Inkább a passzív viselkedéstől várja azt, hogy hátha majd megelégeled a helyzetet és Te lépsz. Az érzelmei szerintem elmúltak, még akkor is, ha nincs harmadik személy a dolgoban.
2017. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!