Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A régi, serdülő/gyerekkori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A régi, serdülő/gyerekkori plátói szerelmeteket bejelölnétek fb-n?

Figyelt kérdés
Hogyha általános iskolában nagyon tetszett volna nektek, de max 2 mondatot beszéltetek. Ő nem ismer titeket, viszont még mindig jóérzéssel gondoltok rá, pedig eltelt legalább 10 év.
2017. márc. 15. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeintem megérhet egy próbát, viszont előtte nagyon gondold át, hogy biztosan akarod-e válllni a kockázatot, hiszen ennyi idő alatt bizonyára mindketten sokat változtatok.
2017. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A legrosszabb ***** válasza:
Nagyjából 2-3 olyan lány volt, akik általános iskolában nagyon tetszettek, többször is rájuk köszöntem mosolyogva, visszaköszöntek, és ennyi. Szívesen összejöttem volna velük fiatalon, pedig egyetlen összetett mondatot nem beszéltünk egymással soha. Egyik sem ismerősöm FB-on, szerintem azt sem tudják, hogy ki vagyok, ráadásul ők megszakítás nélkül folyamatosan kapcsolatban vannak hol ezzel, hol azzal hosszú évek óta. Nem jelölném be őket, mivel nem ismernek engem.
2017. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tenném. Minek? Rég volt, komolytalan a dolog, kb teljesen ismeretlen. Szóval felesleges. Ès Nem a múltban élek.
2017. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már be, mivel osztálytárs volt. Szerencsére az osztálytalálkozón az ember realizálja az ilyen dolgokat.
2017. márc. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt akkora mákom, hogy ő maga jelölt, igaz, mi egymás közelében nőttünk fel, az ismeretség megvolt.
2017. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megtenném, de már nem él.
2017. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha alig ismerem, akkor én nem jelölném be.
2017. márc. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!