Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, ha a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha a barátomnak 1-2 nap után is hiányzom, mondván unatkozik egyedül?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 6. 14:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nézd, nagyon birtokolni akar téged a párod, mert neked vannak olyan dolgaid, amik neki nincsenek. Ez így szerintem nem túl egészséges, neki is nyitnia kéne a világ felé, de nem feltétlen általad, főleg nem ilyen erőszakosan. Esetleg próbálj neki programokat, hobbikat ajánlgatni, hátha valami megtetszik neki.
2017. ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyen vielkedést. Nekem sincs sok barátom, és bár szeretek egyedül lenni, de néha én is unatkozom, mégsem voltam ilyen bolond egyik barátnőmmel szemben sem. Eszemben sincs belepofátlankodni a barátnős programokba, főleg nem duzzogni.

Nem vagyunk összenőve, majd találkozunk, és akkor mesélhet az élményeiről :)

2017. ápr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az tök gáz, ha valaki unatkozik.

Hogy hiányzol neki, az rendben van, de ha úgy képzeli a kapcsolatot, hogy akkor senki emberfia kettőtök közelébe se legyen, hát az ijesztő.

2017. ápr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 sanyikaéva válasza:
Egy bizonyos fokig kellemes, de ha valaki olyan mint egy pióca, nagyon fárasztó lehet egy bizonyos idő után. Bizonyára nincs testvére, se közelebbi rokonai.Szerintem várd ki, amíg lecsendesedik az első szerelmi kábulat, utána kiderül, hogy nem betegség-e, amitől nem lehet szabadulni.Türelem.
2017. ápr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem is hiányzik a párom - ami normális, pedig együtt élünk -, viszont el tudom magam foglalni.
2017. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
1,5 éve vagyunkegyütt...
2017. ápr. 7. 15:47
 17/17 Savlekotő ***** válasza:
Remélem már kivágtad a sérültet...
2021. dec. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!