Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnád bocsájtani a párodnak ha mással flörtölne? Pár napja lebukott és azóta azon kattog az agyam, ezután meg is csal?

Figyelt kérdés
Nem részletezném hogy mi történt pontosan, de egy lány kezdeményezett nála beszélgetést, ami ártatlannak tűnt, a párom meg egyből elkezdett túl kedvesen, flörtölősen beszélgetni vele, ez nekem nagyon rosszul esett. Mit éreznél és mit tennél?
2017. ápr. 6. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%

Nekem már ez is megcsalás.

A megcsalás számomra az, amikor egy adott párkapcsolaton belül, tudom hogy nekem is fájna ha a másik csinálná, és tudom h neki is fájhat, amit csinálok.

2017. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Krukutyán Levente ***** válasza:
72%
#1 ezzel a logikával az is megcsalás, ha beleharapna a seggedbe.
2017. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
2. Nem, ez nem ezzel a logikával, hanem a te értelmi szinteddel :)
2017. ápr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak beképzeled. Mi az, hogy flörtölősen beszélgetett vele és mi az hogy túl kedvesen? Mihez képest viszonyítod ezt a túl kedvességet?


Priviben légyszi írd meg a részleteket, mert szerintem fontos dolgokat hagysz ki.


Nagyon sokan képzelődnek, és féltékenykednek a semmin.

2017. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem azoknak, akik erősen, mélyen szeretnek szerelmesek lenni egy kapcsolatban, energiákat (szellemi és anyagi) fektettek abba a kapcsolatba, már a flörtölés is megcsalás. Felszínes és/vagy éretlen embereknek biztos nem lenne az.
2017. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

ui.: #1


tisztában vagy a megcsalás fogalmával, hogy mit is jelent?


akkor köss a párodra szemellenzőt, mint a lovakra szokták, hátha még véletlenül se elegyedik beszédbe és néz rá egy ellenkező nemű egyedre.

2017. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

Kérd meg, hogy ne előtted csinálja. A flörtölésben nincs semmi. Attól még, hogy valaki párkapcsolatban él még beszélgethet kedvesen egy ellenkező nemű emberrel, sőt még akár tetszhet is neki, a hűség nem itt kezdődik.

Vagy talán minden lánnyal abszolút hűvösen kellene beszélnie, tőmondatokban csak azért mert van párja?

2017. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%
Nekem pl. van barátnőm, de mellette tinderezek és találkozgatok lányokkal. Persze ezt nem kötöm az orrára. A lányokkal meg semmi több, csak egy ital mellett beszélgetés, esetleg séta. Ez nem megcsalás, az egészet azért csinálom, mert nem nagyon vannak barátaim, és szeretnék új embereket megismerni, akikkel ki lehet mozdulni.
2017. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha előttem csinálja, azon megsértődnék, ki is kérném magamnak, mert tiszteletlenségnek tartom. Ha mindezt úgy csinálja, hogy nem tudok róla, addig tűrném, amíg nincs negatív hatással a kapcsolatunkra.
2017. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sokszor rám is mondják, hogy flörtölök, pedig csak közvetlen vagyok és szeretek viccelődni.

Ezt a barátnőm is megszokta már, biztos nem gondolja, hogy megcsalom vagy akár eljátszom a gondolattal. (Amúgy sohasem csalnám meg, mert nagyon szeretem.)

2017. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!