Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg fog valaha bocsájtani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog valaha bocsájtani a férjem?

Figyelt kérdés
A történet röviden a következő:ma a férjem az épülő házunknál kiabált a 4,5 éves fiunkkal,megrángatta merthogy nem fogad szót meg mindig azt csinálja amit nem kell.erre én megvédtem a fiunkat.mondtam a férjemnek hogy állítsa le magát ne viselkedjen így a gyerekkel,erre ő azt mondta nekem hogy fogjam be a pofámat meg mindig a gyereket védem.erre amnyira felhúztam magam hogy megpofoztam.az eset után csak annyit mondott hogy neki kijár a tisztelet.azóta nem szól hozzám.meg fogja nekem ezt valaha is bocsájtani?ti mit gondoltok? Mostanában nagyn feszült az építkezés miatt de azt hiszem nem kellene velünk így bánnia 😔
2016. nov. 13. 21:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj, de neked is komoly bajod van odafent, ha ezek után még annak a szadista marhának a bocsánatáért esedezel.
2016. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
szegény gyerek....!
2016. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
O megrangathatja a gyereket, de a te kezed nem jarhat el? Ne erts felre, rossz dolog a ferjet utlegelni, de ebben az esetben, hmmm, milyen alapon sertodik o meg? Meg mi az, h fogd be a pofad? Neked is van mit megbocsatanod, na.
2016. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%
ha engedte magát megpofozni a gyerek elött ès te nem kaptál egy jobbegyenest akkor semmi vész azt csinálsz vele amit akarsz .be is falazhatod az új házba.
2016. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.lehet hogy be is falazom 😂
2016. nov. 13. 21:55
 6/21 A kérdező kommentje:
Komolyra fordítva.bánt mert én nem vagyok ilyen,soha nem ütöttem meg és ő sem ilyen.nem szokott így beszélni velem
2016. nov. 13. 21:57
 7/21 anonim ***** válasza:
97%

A gyerekeimet én is mindig megvédem, ez esetben jogosan tetted, hogy Te is megvédted. Én nagyon nehezen, sehogy sem dolgoztam fel, hogy anyám soha de soha nem állt mellém anno, és mindig csak nézte, ahogy apám elver (nő vagyok).

A pofonod már más kérdés, valahol értem, az indulat beszélt Belőled is, meg belőle is, mikor a gyereket rángatta.

Anyám is régen felpofozta apámat, pár éve tudtam meg, hát nagyon meglepődtem :-D

A férjednek annyit mondanék: " Te agresszív voltál a gyerekkel, én is agresszív voltam veled, nem volt helyes, de bocsánatot kérek" Az agresszió agressziót szül!

2016. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele beszélni de meg sem hallgat.inkább elmegy onnan ahol én vagyok 😔
2016. nov. 13. 21:59
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Holnap, mikor nem vagytok egyutt, irj neki viberen/smsben /mailben. Ird le, hogy kolcsonosen van mit megbocsatani egymasnak, hogy neked mi esett rosszul, es hogy ugy altalaban jobb lenne, ha nem igy banna veletek. Ne pokhendi, arrogans stilusban, de ne is megalazkodva. Hatarozottan, targyilagosan.
2016. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%

A gyerek elött nem balhézunk de ott kezdődik a kicsivel se...

Menj a férjedhez s mikor kettesben vagytok komolyan közöld vele nem érdekel neki milyen tisztelet jár amíg azt a családja felé ő se nyújtja. Mert nektek is ugyanannyi jár ezt tudd magadról te is. Sajnálod ami történt és te is érzed az építkezéssel járó feszültséget de ennek nem ez lett volna a módja hogy egymást rángatjátok és ütögetitek, szóval ismerd be, beszéljétek át de ettől még nem kell meghunyászkodni mert a gyereket védeni kell.

2016. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!