Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt meg tudnátok bocsájtani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt meg tudnátok bocsájtani?

Figyelt kérdés
Egy hónapja nem volt munkám. Hétfőn kezdtem. Nagyon örültem neki, mert megtetszett. Ezt a párom is tudta. Tegnap haza jöttem. Vártam rá, állítólag ő 6-ig dolgozik, de sose jött haza időben, mert hogy sok a munka és a főnöke is sokáig bent van. A szülei és mindenki más mondta már neki változtasson. Nem normális hogy este jár haza. Pénteken volt az egy éves évfordulónk, bevállalt munkát, magával vitt de akkor is... későn értünk haza. Tegnap vártam rá, felhívott sok a munka és késön jön megint haza. Kinyomtam a telefont és sírtam. Elköltöztem a hálóból a másik szobába. Többször szóltam, szépen kértem változtasson ezen. Sokat számított volna ha időben haza jön.
2016. júl. 5. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:

a helyedben normális (NEM HISZTIS!) hangnemben elbeszélgetnék vele, hogy mit gondolsz erről és, hogy neked ez nem jó szeretnéd, hogy legyen változás, mert különben így nem szeretnéd folytatni! (fontos, hogy kb így fejezd ki magad, ne úgy, hogy "különben szakítok", ne akaratot fejezz ki, hanem kérj!)


23F

2016. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
18%
Aha, pluszmunka, hogyne... Fejemet rá, hogy mással kefél.
2016. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfoglalt pasival kezdesz, akkor vannak dolgok amiket meg kell szoknod. En nem igazan ertem hogy ezert miert kell hisztizni, meg masik szobaba koltozni, majd maskor bepotoljatok.
2016. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem megcsal
2016. júl. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először finoman mondd neki, hogy Drágám, olyan mesés lenne több időt együtt töltenünk esténként, úgy vágyom rá.

Ha ezután sem kapcsol, akkor vagy nem vagy fontos neki annyira, vagy az is lehet, hogy tényleg van valakije, még ha nem is fizikálisan, de érzelmekben máshol járhat.

2016. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!