Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az egy járható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az egy járható út, hogy nem egyből hozzá költözök ki?

Figyelt kérdés

Fél éve ismertem meg a kedvesemet. Jó kapcsolatban élünk, minden mûködik közöttünk, szóval rendben vagyunk. A távolság ellenére gyakran tudunk találkozni, de természetesen szeretnénk közelebb kerülni egymáshoz fizikailag is. Az õ ötlete volt, hogy költözzek ki, de azt nem mondta konkrétan, hogy hozzá. Nekem a költözés nem probléma, vágyom is egy új életre, szívesen mennék. A lényeg, hogy arra gondoltam, nem egybõl hozzá cuccolnék ki, hanem kivennék egy kis garzont vagy bérelnék egy szobát a közelében, és egyedül intézném a dolgaimat. Természetesen õ ott lenne nekem támaszként, segítene amiben kell, és így naponta tudnánk találkozni, aztán majd alakul a késõbbiekben. Amikor ezt elmondtam neki, nem tiltakozott, nem mondta, hogy nála is tudnék lakni, szóval én úgy értelmeztem, ez neki is megfelelne így.

Ki mit gondol errõl a megoldásról?


2017. ápr. 7. 20:06
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

#8:

Igen, pontosan errõl van szó.:)

2017. ápr. 7. 21:18
 12/20 anonim ***** válasza:
Nah, akkor örülök, ha segítettem. :) Nyugodtan kérdezz rá, nem muszáj direktbe "hozzád költözhetek?", de mondjuk amikor beszéltek a témáról, kérdezd meg, hogy az az opció amúgy felmerült-e benne, hogy hozzá költözz ki... a reakciójából pedig tudni fogod a továbbiakat. Harjá! ;)
2017. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez velem is megtörtént meg jó pár éve, nem hozza költöztem ki, csak a közelében egy másik városba ahol találtam munkát. Pár hónapra rá vége lett a kapcsolatnak, örülök h nem tőle függtem, azóta is itt élek :D
2017. ápr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A kérdező a pénz fogalmával nincs tisztában. Külföldön élek. Az ország 6 millió forintnak megfelelő letétet kért az adott ország egyik bankjánál nyitott nevemen lévő bankszámlán bemutatni, ahhoz hogy megkapjam az ittlakhatási engedélyeket. Tehát az egy millió forint, igen csekély. Ebben az országban egy szobát(!) bérelni 800-1100 euró környékén lehet. Lakás mibe sem kerül kb 1200-2500 attól függ milyen luxust igényelsz. Autó fenntartása nem úgy megy ám hogy de jó van autóm, hanem külföldön autópálya nélkül nem tudsz közlekedni (éves autópályadíj van), parkolnod kell valahol ami itt kb 70-150 euró is lehet akár. Biztosítás, külön az autóra külön a te vagy általad okozott más sérülése vagy halála esetén. És még sorolhatnám. Internetadó, Rádióadó, TV adó, vonat/buszbérlet, és még egyél valamit, meg lepd meg néha valami csekélységgel az imádott hölgyet.

Én kívánom Nektek, hogy jöjjön össze, csak kérlek nézz utána a dolgoknak mielőtt valamibe belevágsz tudatlanul, és a kevés kis tartalék pénzedet feléled.

2017. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#13:

Ez is hasznos komment volt, köszi.


Nálatok amúgy hogy volt?

Nem is került szóba a hozzáköltözés?

2017. ápr. 7. 22:49
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
13as vagyok. Nem, mert nálunk is elég friss kapcsolat volt, fél éves kb és én ennél elővigyázatosabb vagyok. A nyelvet már akkor is nagyon jól beszéltem, és így találtam munkát. Csak miatta, úgy, h nekem semmi munkám vagy menekülési útvonalam nincs, nem jöttem volna ki. Az volt a terv, h fél évig így vagyunk, h csak hétvégente találkozunk, én addig berendezkedem és aztán meglátjuk. Mint irtam, végül hamarabb vége lett a kapcsolatnak és én meg áldottam az eszem, h ilyen tudatos voltam. Írtad, h éltél külföldön, tudod milyen az. Akkor azt is tudod, amit itt néhányan írnak, h nem könnyű talpon maradni, főleg eleinte. A legjobb megoldás, ha vmi olyan munkát keresel kezdetben, ahol szállást is kapsz (aupair, idős néni gondozás hasonlók). Így a legkönnyebb elindulni, pár hónap alatt lesz annyi pénzed meg mégis helyben vagy, konnebb lakást meg munkát találni a szakmbadban. Tudod a nyelvet? Van rendes szakmad/tapasztalatod? Ha kirakna a ház elé, lenne hova menned? Én ilyen rövid ismerettseggel nagyon vigyáznak, mindig van akinek bejött, de én jobb szeretek elő vigyázatos lenni. Ha gondolod írj privátban
2017. ápr. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

#16:

Oké, köszi, priviben kereslek.

2017. ápr. 8. 01:00
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem eloszor kommunikaljatok, mert ugy latom, hogy te kitalaltad ezt az otletet, es utana szomoru lettel, hogy nem eroskodott, hogy osszekoltozzetek, majd utana onmegerositeskent probalod keresni a dolgok jo oldalat. Ebbol sok jo nem sul ki. Fel eve ismered, par honapja egyutt vagytok. Erre felesleges megvaltoztatni az egesz eletedet egy halom esetlegesen ablakon kidobott penz tarsasagaban. Ha mukodtok, akkor az igy is ki fog derulni. Meg az is ha nem, igy hogyha mukodtok, akkor elobb utobb ugyis ossze fogtok koltozni.

De ez az en velemenyem csak, szinten mas orszagos tavkapcsolatban elve.

2017. ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én fél év után költöztem össze a párommal (Svájc)... eszembe nem jutott volna olyan baromság, hogy tőle külön éljek x hónapig, és dobáljak ki 900 frankot csak a garzonra, mikor nála ketten is bőven elférünk. :)


Neked ez hogy jött, hogy tőle külön menj?

2017. ápr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Szerintem nem gondolja velem komolyan ezt az összeköltözést, csak úgy feldobta. Legalábbis azt biztosan nem, hogy hozzá menjek. Mintha halogatná vagy igyekezne itthon tartani.

Én mindenképp szeretnék ott élni, már õ elõtte is volt ilyen tervem.

2017. ápr. 10. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!