Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elment az esze a pasimnak, vagy a kulturális-vallási közege miatt tartja ezt elfogadhatónak?

Figyelt kérdés
Muszlim barátom van pár hónapja, így alakult, ne ítéljetek el emiatt. Viszont kiderült, hogy nõs a drága, a felesége a hazájukban van egyelöre. Amikor rákérdeztem nála, hogy ezt mégis hogy gondolja a továbbiakban, a következöket mondta. Ha elfogadom ezt a helyzetet, akkor rendben van, mivel nem a felesége tehet arról, hogy belémszeretett, és nem válhat el csak úgy. De mivel engem szépnek, okosnak, intelligensnek tart, maradjak vele, gondomat viseli, ha tudja. Hát én ezek után teljesen ledöbbentem, mivel tényleg úgy képzeli, hogy egyszer velem, egyszer vele lesz. Kínomban azt mondtam, hogy akkor nekem is lesz mégegy pasim, mire ö, hogy na azt nem, mert én nö vagyok. Kiborultam. Normális az ilyen ffi?
2017. ápr. 8. 17:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem ment el az esze, egyszerűen a muzulmán vallás megengedi a többnejűséget, és a muszlim világban jellemzően kevesebb lehetőségük/joguk van a nőknek. Mi a meglepő ebben, nem tudtad eddig?
2017. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen hülyének néz... :'). Ez ilyen formaban meg a Koranban sem elfogadhato.
2017. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
A vallás szerint nem elfogadható, de a gyakorlatban a muzulmánoknál a férfinek mindent szabad, a nőnek semmit. Te vagy a nem normális, hogy egy ilyennel összejöttél.
2017. ápr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj már, de ha összejössz egy muszlim férfival, akinek a vallása köztudottan (!) megengedi a többnejűséget - tudom, tudom, itt még nem erről van szó, de attól még remélem érted -, akkor mégis mi a f...szt vársz? Totál más kultúra, szerinted (és szerintem) nem normális, szerinte meg az.

Hogy mit tegyél?

a, dobd ki

b, közöld vele, hogy ne csak próbálkozzon gondodat viselni, hanem tegye is meg, ugyanis (az ő kultúrájukban) az a dolga.

Istenem... xD

2017. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
#2: Kifejtenéd a véleményedet? Köszönöm.
2017. ápr. 8. 17:40
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális az ilyen férfi, de az ilyen férfinak ez a normális. Engem az lep meg, hogy ez téged meglep.
2017. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Mentségemre annyit, hogy ö eddig mindig azt hangoztatta, hogy elmaradottnak tartja a vallása tanításait, nem is gondolja magát igazi muszlimnak, és az európai értékrenddel tud azonosulni.
2017. ápr. 8. 17:46
 8/29 anonim ***** válasza:
52%
"Muszlim barátom van pár hónapja, így alakult, ne ítéljetek el emiatt. Viszont kiderült, hogy nõs a drága....." Senki sem itélhet el ezért. Nem értem mi a bajod? Barátod, akivel nincs közös gyereketek, nem házasodtatok össze, stb. Pár honapos kapcsolat. Semmi! Ha neked ez igy megfelel akkor maradsz a barátnöje. Ha nem, akkor meg szépen elköszöntök egymástol.
2017. ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
74%
Nincs sok mindent magyarazni rajta :). Megengedett a tobbnejuseg, de csak szigoru szabalyok kozott (elso feleseg engedelye, anyagi hatter stb. - most tekintsunk el attol, hogy kulonbozo patriarchalis tarsadalmakban milyen szabalyok alakultak ki ezzel kapcsolatban, hiszen hivatalosan Magyarorszag is demokracia, aztan latjuk a gyakorlatot :D), az viszont semmilyen korulmenyek kozott nem megengedheto egy muszlim ferfinak sem, hogy csakugy lanyokat tartson maga korul baratnokent. Rajuk sem szabad neznie hivatalosan. Szoval lehet ezt kulturaval magyarazni, de vallassal hivatalosan semmikeppen.
2017. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Burkád van már?
2017. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!