Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza tud még jönni a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza tud még jönni a szerelem?

Figyelt kérdés
A párom és én mindketten 20 évesek vagyunk ő ebben az évben elkezdett egyetemre járni én pedig egy másik iskolába.Ebben az elkülönült életben kevesebb idő jutott a kapcsolatunkra.Már 3 éve együtt vagyunk és én úgy éreztem mindig is, hogy számomra ő az igazi és tudtam, hogy ő is ugyanígy gondolja.Terveztük, hogy nekem még jövőre van ez a sulim utána én is elkezdek egy egyetemet és összeköltözünk csak ezt az időt bírjuk ki addig.Eltelt egy év és én mindenben próbáltam őt segíteni ahogy csak tudtam ellenben ő nem tartotta be a kapcsolatunk szabályait amikre én kértem őt..Voltak köztük kis füllentések és olyanok is amik nagyobbak voltak(de sosem volt szó köztünk harmadik személyről).Az utolsó ilyen füllentése óta mintha ezt a nagy szerelmet belőlem kiszippantották volna.Jelen pillanatban ugyanúgy szeretem de nem akarok hozzábújni meg egyszerűen annyi sértettség van bennem és nem tudom, hogy visszatérhet-e még az hogy én szerelmesen várjam őt és ugyanúgy vele akarjak lenni. Mintha tényleg eljátszotta volna a bizalmamat és annyi fájdalmat okozott, hogy szinte azt kell mondjam hogy elég. Ő még tudom ,hogy ugyanúgy szeret most inkább csak én oldalamról van a kérdés, hogy ez a sértettség elmúlhat és visszajöhet az a szerelem vagy ha az ember ezt érzi hogy átvágták ő pedig sosem tette ezt akkor ennyi volt?

2017. ápr. 9. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
miért, hova ment?
2017. ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem sajnos. A szerelemnek pont ez a maximum ideje általában, 3 év.

Helyébe szeretet és kötődés lép.


Nálad az a hiba, hogy ez utóbbi is eltűnt, aminek az okát írtad is, bizalomvesztés.


Itt kettőtök ek kellene tárgyalnotok, hogy érdemes lenne-e a bizalmazlt visszaépíteni, újraépíteni a kapcsolatot stb...


De lángolást, rózsaszín.ködöt már ne várj...

2017. ápr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!