Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van? Szerintetek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van? Szerintetek nem tudta mit hagyott ki?

Figyelt kérdés

Egy lány aki sok ideje elutasít engem. Időközben rendesen meghízott. És én alapból az átlagsúlyú (nem kövér) lányokat kedvelem. És az a piszkos helyzet hogy még mindig tetszik nekem a lány. Stílusban és még így is külsőre is! Jelentheti azt hogy nagyon rosszul döntött a lány hogy engem nem akart pasijának?


Mármint egy olyan felfogású férfi mint én, és a külsőség igényeimet félretéve még mindig vágyok rá... talán egy nagyon komoly kapcsolat is kialakulhatott volna.


2017. ápr. 9. 15:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

Te a Kasza Tibi rokona lehetsz!



Viccet félretéve, ha az utolsó pasi lennél a Földön, akkor se kellenél nekem sem, még ha fizetnének se.

2017. ápr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Bár nem tudom milyen vagy de abból ahogy írsz kölcsönös a dolog. :D
2017. ápr. 9. 16:50
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Bármennyire is hihetetlen számodra, de rajtad kívül van még olyan férfi akit nem zavar különösebben ha a neki tetsző nő felszed pár kilót. Van akit igen, de nem te vagy az egyetlen akit nem.

Egyáltalán nem biztos, hogy annyira tuti kapcsolat lehetett volna belőle, már csak azért is, mert ő a jelek szerint nem szerelemes beléd, nem akar veled lenni. Az, hogy neked így is bejön, az szuper, de te sehogy sem jössz be neki. Ez van.

2017. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!