Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha a párotok nem jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a párotok nem jó az ágyban, hogy bírjátok lelkileg?

Figyelt kérdés
Jelen esetben én vagyok a férfi fél, és a ludas... 22f és az első barátnőm. Még amikor nem voltunk együtt a párom mesélte a jobbnál jobb szeretkezéseket amik órákon át tartottak. 1 éve vagyunk együtt, Én meg pocsék vagyok. egész végig fitymaszűkületem volt, majd mikor megismertem körülmetéltettem magam. Most jelenleg 5 perc alatt elmegyek, és második menet éppen hogy csak vagy nem is sikerül. Tehát a kérdésem az hogy bármennyire is szeretjük egymást a tűz el fog múlni? esetleg félre fog lépni? fog majd javulni a szexuális teljesítményem?

2017. ápr. 9. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Én ilyen esetben elhagyom, mivel egy kapcsolat nem működik hasonló szexuális igények nélkül, felesleges ragozni, ha nem tudjuk kielégíteni egymást, abból egy idő után úgy is megcsalás lesz.

L

2017. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Egyik koràbbi pasimmal sem volt jó az àgyban. Idővel otthagytam őket. Ha valami nem megy, nem kell erőltetni. Akivel végül megàllapodtam, a szerelem is megvan, és a szex is eszméletlen jó. :) amúgy ő velem vesztette el a szüzességét.
2017. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

és mondjuk orálisan nem tudod kielégíteni?! nem csak a farkad van a világon!


"fog majd javulni a szexuális teljesítményem"


magától? biztos nem!

2017. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nagyon érzékeny a puncija. orálisan a nyáltól kipattogzik, bedagad a puncija, előtte voltak egy éjszakás kalandjaim, de ilyet még sose láttam. megpróbálok 100%-ot beleadni, de ha nagyon rákoncentrálok beparázok, és fel sem áll. 1x részegen egy hatalmasat szexeltünk volt vagy 1,5 óra. De szokásos, hétköznapi szexek ilyenek, és nem tudom mitévő legyek. Váljunk szét? Soha ne legyen barátnőm? egyedül, magányosan haljak meg?
2017. ápr. 9. 18:46
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
A jó szex fontos, de nem mindenkinél egyformán. Olyan párra van szükséged, aki hasonló értékrenddel bír, különben állandóan kisebbségi érzésed lesz, ami tovább rontja a teljesítményedet.
2017. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sunshinedoll ***** válasza:
69%
Figyelj, az a lényeg, hogy igyekezz. Ha hamar elmész, akkor van neked szád, meg kezecskéd, használd őket. Volt olyan partnerem, aki elő se vette a farkát, úgy kényeztetett egész álló nap. Tessék használni, amit a jóistenke neked adott, a szexben a lehető legunalmasabb rész az a pénisz. Ha jól ki tudod nyalni, nem fogja érdekelni, milyen a farkad. Hajrá.
2017. ápr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

"orálisan a nyáltól kipattogzik, bedagad a puncija"


Sok mindent hallottam, de ilyet még soha!

2017. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Volt már nagyon jó szeretkezésetek, amikor teljesen ellazultál és elengedted magad.

Valószínűleg a sztorik miatt vagy ennyire ráparázva a dologra, tudatosan vagy tudat alatt a szex első percétől durván szorongasz. Teljesíteni akarsz, legalább annyira jó akarsz lenni, mint a korábbi pasik. Mondjuk elég tapintatlan dolog attól a csajtól, hogy az exeivel való szexről mesél neked, hogy az milyen jó is volt... lehet nem is volt olyan jó, csak már megszépíti az idő... mindenesetre jó kis terhet és elvárást rakott rád...

Tudom, hogy szexterapeutához úgysem mentek el, ez sajnos nálunk nem divat, úgyhogy inkább azt mondom, hogy olvasgass cikkeket, blogokat a témában. Nyilvánvalóan lelki eredetű a rossz teljesítmény, és még az okát is tudod. Olvass a témában, biztos sok írás készült arról, hogyan lehet leküzdeni ezt a fajta szorongást.

Azok akik meg a szakítást óbégatták, nyugodtan befoghatják... abban van igazuk, hogy ez hosszú távon nem működik, tenni kell ellene.

(De egy pszichológus tényleg sokat segítene)

2017. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Te figyelj már- egy száj kenetvizsgálatot megérne a dolog,a barátnődnek meg egy nőgyógyászt,hogy mi a nyavaja' ez a " pattogzás-dagadás"?
2017. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1. el fog, a MINŐSÉGI szexualitás - bárki bármit mond - nagyon fontos, alappillér

2. ha gerinces, csak elhagy (ahogy én tettem az exszel)

3. magától nem


2,5 év szenvedés után hagytam ott az exem, borzalom volt az ágyban és mindig azt várta, én oldjam meg az Ő (merevedési) problémáját.

Neked sem árt rágyúrnod a gyors elsülés hosszítására (maszti, ilyesmi), vagy kidob a csaj.

2017. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!