Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázó társaim! Ti hogy...

Fogyókúrázó társaim! Ti hogy bírjátok? Hogyan vészeljem át lelkileg a húsvéti zabálásokat? Teljesen ki vagyok!

Figyelt kérdés
Már 14kg-ot lefogytam,de sajnos ez csak a kezdet,mert még 40 kg-ot szeretnék leadni.Eddig olyan jól megálltam,és nem szenvedtem,de most sírni tudnék annyira gyötör a vágy,hogy ehessek a húsvéti finomságokból.Tegnap tiramisut készítettem a családomnak,de meg se kóstoltam még a krémjét se,hogy nehogy kísértésbe essek.Nekem kell mindent megfőzni és megsütni,mert jönnek a rokonok hozzánk,és nem ehetek belőle.Húsvéti tortát is kell süssek,lesz francia saláta ,töltött tojás,sonka és foszlós kalács.Eddig mindig boldogan vártam az ünnepeket,de most ez így egy rémálom nekem.
2015. ápr. 4. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Egyél szerintem sonkát tormával és zöldségekkel :)
2015. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
66%
Készíts teljes kiőrlèsű lisztből,es steviabol,vagy xilitből sütit! Akkor te is ehetsz.:)
2015. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha ilyen rosszul viseled, akkor szerintem egyél egy keveset. A tiramisu tényleg nem a legjobb, de a sonka, tojás, torma mehet. A francia salàta majonézes ugyan, de kicsit abból is ehetsz. A sütit próbáld kerülni, ha lehet. Jól kinézni egy dolog, a lelki egyensúly is számít. Így csak szenvedsz, ami nem jó se Neked, se a családodnak. Esetleg iktass be extra mozgást.
2015. ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
A sonka és a tojás nem hízlal, csak ne egyél hozzá kenyeret. Keveset lehet enni a sütiből, nem attól a két kanálnyi krémtől fogsz elhízni.
2015. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Amúgy nekem tűnik csak olyannak a kérdés mintha egy drogos írta volna? :D

Hát lődd be magad tiramisuval, most tényleg ekkora probléma ez? :)

2015. ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt én sem értem, hogy miért ne lehetne a sonkát enni főleg a soványabb részéből, tojással, és hozzá friss zöldségeket, tormát. Most komolyan vagy a zabálás mértéktelenül, de akkor mindent, vagy akkor inkább semmit? A sonkának a sovány része szinte tiszta fehérje, a tojás is, ahhoz, hogy egészségesen tudj fogyni, fehérjére meg szükséged van! Csak kenyeret ne egyél hozzá. Én is ezt csinálom, és megettem vagy 4 db tojást (igaz kisebbek) meg sonkából is rendesen, és nem érzem, hogy hízogatnék.:)
2015. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Meg azt sem értem, miért mindenki egy nagy zabálásnak fogja fel az ünnepeket? Miért minden a kajáról szól? Miért nem lehet annak örülni, hogy együtt lehetünk a szeretteinkkel. Jó, persze, jó együtt enni, inni finomakat, az is fontos, de nálunk az pl. csak másodlagos kérdés. Van kaja bőven, de leginkább egymással vagyunk elfoglalva, hogy itthon vannak pl testvéremék külföldről.:)
2015. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Én úgy bírom, hogy sehogy.

Heti többször is fogyasztok hizlaló kaját, csak mértékkel, mégis fogyok.

2015. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A húsvét csak két nap, nyugodtan tarts egy(-két) "csalónapot" (de azért mértékkel egyél:)), ettől nem lesz semmi bajod, legfeljebb ezen a héten kicsit kevesebbet fogsz fogyni - vagy legrosszabb esetben súlytartó heted lesz. Akkor mi van?

Én karácsonykor heteken át csak a súlytartást tartottam szem előtt, és januárban kezdtem újra a fogyásra összpontosítani.

2015. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én könnyen, ugyanis elkaptam a hányós-hasmenős vírust... :( sonkát, tojást nyugodtan egyél, tormával, sok zöldséggel. Én franciasalátát is szoktam, csak light majonézzel és görög vagy natur joghurttal készítem!
2015. ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!