Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha a párotok nem jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a párotok nem jó az ágyban, hogy bírjátok lelkileg?

Figyelt kérdés
Jelen esetben én vagyok a férfi fél, és a ludas... 22f és az első barátnőm. Még amikor nem voltunk együtt a párom mesélte a jobbnál jobb szeretkezéseket amik órákon át tartottak. 1 éve vagyunk együtt, Én meg pocsék vagyok. egész végig fitymaszűkületem volt, majd mikor megismertem körülmetéltettem magam. Most jelenleg 5 perc alatt elmegyek, és második menet éppen hogy csak vagy nem is sikerül. Tehát a kérdésem az hogy bármennyire is szeretjük egymást a tűz el fog múlni? esetleg félre fog lépni? fog majd javulni a szexuális teljesítményem?

2017. ápr. 9. 18:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Valószínű lelki eredetű a dolog nálad. Amit a barátnőd a sztorijaival váltott ki. Először is, felejtsd el, hogy pocsék vagy. Tessék bízni magadban, erősíteni az önbizalmad. Másodszor, fiatal vagy még, tapaszatalatra van szükséged és gyakorolni a magömlés késleltetését. Senki nem így születik, meg lehet, kell tanulni, ha minőségi szexet akarsz.

Kérd meg a barátnődet legyen türelmes veled, ha nem partner ebben, akkor legyen inkább vége.

2017. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket! van 1-2 dolog ami miatt eléggé kemény őrlöm magam. Akkor ezek szerint a pszichológus tényleg jó ötlet lenne.
2017. ápr. 10. 20:49
 13/13 anonim ***** válasza:
Stressz rá tudja nyomni magát a szexuális életre. Ha úgy gondolod kérj pszihológustól segítséget. Egy próbát megér. Sok sikert!
2017. ápr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!