Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom lebukott, hogy más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom lebukott, hogy más nőkkel beszélget e-mailen ál felhasználó névvel. Miért nem akarja megmutatni a leveleit?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy hosszú ideje beszélget nőkkel a neten. Ezt ő maga vallotta be. Azt mondta, neki erre szüksége van, h idegen nőktől kapjon pozitív visszajelzést...

Kérdőre vontam és megmondtam neki, hogy szeretném látni a leveleket, de ezt nem engedte. Azt mondta, hogy félreérteném és hogy elvből nem mutathatja meg, mert bíznom kellene benne. Még neki esett rosszul, h ezek után bizalmatlan lettem. Azt mondja, hogy csak beszélgetések ezek és több nem történt és nem is akar ezektől a nőktől többet, csak megerősítést. Ti ezt elhinnétek? Megkérdezte, hogy szeretném-e ha befejezné a beszélgetést velük... Most mit tegyek? Kérlek, adjatok tanácsot! Nagyon szeretem. :(



2017. ápr. 9. 20:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Párod rádunt vagy valamit hiányol a kapcsolatból. De ha már más nők társaságát keresi akkor tedd lapátra vagy ő fog téged. De előtte majd sunyin megcsal.
2017. ápr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
57%
Hát mert szerintem olyan dolgokról, vágyairól ír benne amit tőled nem kaphat meg. Az fantáziavilág. Bár lehet, hogy a hibáidat beszéli ki...nem szép dolog, de én pl amit kiirok/beszélek magamból attól részben meg tudok szabadulni...bár van amikor én kisebb gondról beszélek más (akár ezen az oldalon is) nagynak gondolja a problémát és meggyőz olyanról amit nem is akartam. Bár ez egy haveri sörözés témája kellene,hogy legyen nem idegen nőkkel kellene kibeszélni. Lehet elrontottam, de nálunk feltétlen bizalom volt, minden jelszavam tudta a párom és én is az övét. Nem volt szükségem virtuállis magán szférára mert ott volt a munkahelyem a rokonok barátok akikkel meg lehetett tárgyalni a dolgot. Nekem az is furcsa amikor egy nő egy nős pasival belemegy ilyen beszélgetésekbe. Eddig a nőknél halottam,hogy azért net ribik mert kell nekik a megerősítés de ha nekem ilyen valakim lenne, akkor nem lenne a valakim.
2017. jún. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!