Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha ki lett mondva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ki lett mondva az, hogy "vége"?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én egy 23 éves lány vagyok. Van egy kapcsolatom, már több mint egy éve.

Interneten ismertem meg egy nagyon szimpatikus férfit, aki mind külsőre, mind belsőre és még korban is illik hozzám. Eleinte sokat találkoztunk, majd tavaly májusban felvetette az ötletet: van egy jobb munka lehetőség, ami hasonló, mint az előző volt, csak többet keresnék, de ennek az az ára, hogy költözzek hozzá. Átgondoltam alaposan, tekintve a kapcsolatunk állapotát és arra jutottam, hogy oké legyen!

Tavaly július 30-án ideköltöztem hozzá, bár 4 hónapot kellett várni a munkára míg felvesznek, de aztán sikerült! Év eleje óta ott dolgozom. A kapcsolatunk felhőtlen volt, amikor beindult a munka. Mostanra... Több mindent teszek le az asztalra, mint abban a 4 hónapban és ugyanúgy nyújtom párom felé a szeretetet is... Ám de valamilyen oknál fogva elkezdett távolodni tőlem... Szeretgettem puszilgattam ugyanúgy, de a szabadságot is megadtam neki. 1 héttel ezelőtt rá kérdeztem, hogy miért látom részéről a semmilyen fajta közeledését... "Mert már nincs meg a varázsa ennek az egésznek és nem olyan már mint régen volt..." 1 nappal ezelőtt még "Babámnak" hívott mint anno, azelőtti napon még testi kapcsolat is volt...

Eltelt egy hét, éjszakás voltam ezen a héten, nem sokat találkoztunk csak esténként. Én akkor is beszélgettem vele (legalábbis próbáltam) hétköznapi témáról meg amikor játszott is dícsértem, milyen ügyes. Amikor este indultam munkába, mindig elköszöntem tőle,s mondtam neki, hogy szeretem. Egyik este azt mondta erre, hogy "ezt már megbeszéltük", másik este pedig hogy "tudom".

A mai nap gondoltam meglepem őt, hátha jobban kimutatja érzéseit. Hátra mentem az udvaron és készítettem neki egy szívet fűcsomókból, a belsejében pedig lila virágokból össze volt rakva a keresztnevének a kezdőbetűje. Megmutattam neki, "óhha köszönöm, de ezt már megbeszéltük", ezek után mondtam neki hogy ezt szívből csináltam mert szeretlek Téged. A hosszú beszélgetés végén kimondta, hogy ő ezt már eldöntötte és részéről vége kész pont... Azt szeretné hogy döntsem el hogy merre tovább de nélküle... Hogy vissza megyek szülővárosomba vagy ebben a városban maradok, ahol vagyok és albérletbe megyek... Ami a legfájdalmasabb volt az ő szájából hallani, hogy ezt a kapcsolatot még megmenteni sem akarja... Annyira magam alatt vagyok...

A teraszon ültünk amikor ezt elmondta, utána befelé indult a folyosóra. Előtte megöleltem, de nem tette a hátamra a kezét. Utána mindketten a folyosón voltunk, ő kiment még a teraszra valamiért, s amikor elment volna mellettem, mondtam neki "állj csak meg..." s könnyezve, szorítva öleltem őt, de ilyenkor már a hátamra tette a kezét...

Nagyon kérlek titeket segítsetek! Itt van mindenem ebben a városban... Az orvos, a munkahelyem stb... És a páromat annyira szeretem, mint eddig senki mást. Mit tegyek? Megéri még küzdeni? Meg tudom még győzni őt arról, hogy adjon még egy esélyt, s habár milliószor átgondolta már 1-2 hete ahogy ő mondta, tudna újra érezni irántam? Nagyon nagy bátorság volt a költözés és hogy mindent ott hagytam a szülővárosomban...

Kérlek segítsetek! (értelmes, segítőkész válaszokat várok)


2017. ápr. 9. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ha ez van, nem tehetsz semmit. Nincs értelme ragaszkodnod hozzá, hisz nem szeret, mellette boldogtalan maradnál. Amúgy meg addig jó elmenni, amíg szépen meg lehet tenni, egy idő után elindulna a csúnya veszekedés, azt nem szabad megvárni. Lehet, hogy később meggondolja magát (erre nagyon kicsi az esély), de most mindenképp jobb szüneteltetni.


Sajnálom, fel a fejjel...

2017. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Menj el, de méltósággal!

Ne sírj, ne könyörögj, ne alázd magad, de a szomorúságodat nem kell eltitkolnod!

Ha a munkahely bevált és egyébként is jól érezted ott magad, akkor keress albit, de ha a szülővárosodban is van jó munkalehetőséged, akkor menj vissza!

Ha sikerül így elmenned, ahogy írtam, minden megalázó jelenet nélkül, akkor lehet, hogy egy idő után ő fog keresni, mert hiányozni fogsz neki.

De ehhez csak kellemes emléket szabad magad után hagyni.

2017. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán mi volt az oka annak hogy szakított? Mi romlott meg?
2017. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tényleg ne könyörögj, ne alázkodj meg, annál rosszabbat nem tehetsz. Én anno ezt elrontottam. Könyörögtem az exemnek, hogy hozzuk helyre, mert meg lehet oldani, meg hasonlók, de azzal csak rosszat tettem. Egy idő után belefáradtam teljesen, és nem írtam neki, nem kerestem, semmit nem tudott rólam. Nem sok idő telt el, és keresett. Hiányoztam neki, mondta, hogy szeret, majd utána azt is elmondta, hogy megcsalt, szóval nem lett folytatás.

De nem is ez a lényeg. Hagyj neki időt, hagyd, hogy gondolja át a dolgokat. Össze van zavarodva. Ha mindened a városban van, akkor ne hagyd ott. Azt nem érné meg. Ha pedig a srác tényleg szeret, akkor hiányozni fogsz neki, és visszamegy hozzád. De ha már könyörögnöd kell, akkor a fene megette.

2017. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jartam mar igy en is.Igaz en tudtam az okat:kiszeretett belolem!

Sirtam,hisztiztem,konyorogtem neki.Egyszer meg azt mondta,hogy adjunk egx ujabb eselyt hatha.Ideig-oraig tartott,es rajott ez neki mar nem megy,barmennyire is szeretne.


Egy ideig meg egyutt eltunk,de allandoam oltuk egymast...

MA mar ezt maskepp csinalnam,es fogom a fejem,hogy ezt tettem... :)

2017. ápr. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai emberek olyanok, amikor már nem érzik a tüzet,unalmas lesz a kapcsolat nekik és továbbállnak és hiába lenne együtt és külön is sok program és hiába működik a szex is és tudtátok a problémákat is megbeszélni. Az ilyen ember a köd után vagy ismerkedik valakivel titokban, de a ha korrekt megmondja, hogy már nem érez és legyen vége. Ez az ember bármelyik nővel is jönne össze, mindegyikkel ezt fogja tenni. Sajnos sok érzelmi és értelmi deffektes ember van, és ezért se mernek már sokan újabb kapcsolatba bonyolódni.
2017. ápr. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne könyörögj. Intézd az albérletet, legyél önálló.
2017. ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Atyaég, nem hittem volna, hogy tényleg válaszokat kapok az írásomra... :)

Hát igyekszem minden kommentelőnek választ adni.

Tudjátok, én nagyon érzékeny szívvel rendelkezem és ez már nem az első szakítás volt... Ennek az embernek is először nehezen adtam bizalmat. Mikor már sokadjára mondta, hogy nélküle induljak tovább, na akkor már megtörtem és sírni kezdtem, hiszen nem hittem volna, hogy tőle is megkapom a megalázást érzelmi alapon, de még jó, hogy testileg nem, pedig erre is volt már példa...

Beszélgettem az úgymond "nevelő anyjával" is, hogy páromnak milyenek voltak a kapcsolatai. Elmondta, hogy kik voltak, és ebből azt a következtetést szűrtem le, hogy egyikhez sem ment vissza... Volt olyan nála, aki ki sem jött a szobából és úgy írt rá facebookon hogy miért van odakint, miért az apjával van kint, menjen be hozzá meg hasonlók...

Opp, azt nem írtam, hogy nem csak ketten vagyunk a lakásban, hanem 6-an... És övé a lakás, mármint páromé.

2017. ápr. 10. 09:58
 9/11 A kérdező kommentje:

Okot nem adtam neki rá semmilyen formában sem a szakításra. Fogalmam sincs, mi romlott meg. Állítása szerint nincs már meg a szeretet és a vonzódás... Ő részéről... Kérdem én tőle... Mi a legfontosabb számodra egy kapcsolatban? Először nem tudta értelmezni a kérdést... :o aztán mondja hogy az odaadás... Mondom nem vagyok elég odaadó számodra? "Azzal nem is volt baj mostanában..." Mondom akkor miért kellett azon rágódni, amit már helyre hoztam?!

Nem tudom mit rontottam el.... Tényleg... De megőrülök, annyira bánt ez az egész. A város, a zenék, a helyek, mindenről ő jut eszembe... Ide szól a lakcímem is... A szülővárosomba azért nem megyek vissza, vagyis nem akarok vissza menni, mert egyrészt kisebb város, mint ez, másrészt mint írtam, ahol most vagyok, sokkal jobban keresek, harmadrészt a szülővárosom tele van idiótákkal, akiknek az számít, hogy kiket tudnak jól meg****ni... Bocsánat a kifejezésért de tényleg...

Így lehet az marad, hogy albérletet keresek, remélve és várva, hogy minden jobb lesz, de a lelkem és a szívem sohasem lesz sérülésmentes...

2017. ápr. 10. 10:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Sajnos nincs mit tenni, ő nem akarja, te meg az ő döntését megváltoztatni nem tudod.

Próbálj meg keresni egy albérletet, ha az anyagiak ezt megengedik neked, akkor mindenképp maradj a városban, hiszen keresetügyileg jobban állsz, tudsz rá építeni.

Semmiképp se könyörögj, ahogy az előzők is írták, nem éri meg, csak lealacsonyítod magad a szemében és a sajátodban is.


Ki tudja, ha átgondolta higgadtan a dolgot és eltelt valamennyi idő, akkor tud adni neked normális indokot is, hogy miért döntött így. De most ő is zaklatott és te is, és tapasztalatból mondom, hogy úgy nem lehet értékes beszélgetést lefolytatni.


Kitartást! :(

2017. ápr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!