Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Köthetek legális szerződést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köthetek legális szerződést az új barátnőmmel, hogy nem hagyjon el?

Figyelt kérdés

Sok nő elhagyott már, ezért a mostani barátnőmmel akarok egy szerződést kötni, hogy ha elhagy, akkor fizet egy bizonyos összeges (pl 1 millát)


Lehet ilyet jogilag, ha elhagy mehetek egy ilyen szerződéssel bíróságra, ha nem fizet?


2017. ápr. 10. 09:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Remelem maganyosan halsz meg.
2017. ápr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

" hogy nem hagyjon el?"

Írj bele egy ilyet a szerződésbe, és kinevetnek a bíróságot. :D

NEM HAGYJÁ' MÁ' EL, MAAANCIIIHIIIKAAA, MIÉRT? :(


21/L

2017. ápr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. ápr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel veszed rá, hogy aláírja?


Egyébként nem csoda, ha elhagytak.

2017. ápr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél szolgáltatásba beírni? Mi legyen a kötelezettsége?
2017. ápr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Naná. Házassági szerződésnek hívják, ilyet is lehet beleírni. Kérd meg a kezét, és ha igent mond, írjatok egy ilyet ügyvéddel.
2017. ápr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

És csodàlkszol ha elhagynak.

Menj csak be egy ûgyvédhez,legajàbb evvel a marhasàggal lesz egy jô napja.

N25

2017. ápr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
Egy normális házassági szerződés. Itthon nem ismert, máshol igen. Mondjuk, ezt a nők szokták kérni.
2017. ápr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Velem irathatna aki tetszik vagyonit hogy én külön élek és ha vele vmi történne nekem onnan semmi se kellene a gyerekeié lenne..ha meg velem történne vmi akkor az a kevesem ami van az én gyerekeimé..

Nekem a szülői hàzbol se kell semmi lemondtam az én részemről mert csak tàmadàs ért hogy egyik részből ugyse vagyok jogosult stb.


Akit meg megismertem màs az anyagi hàtterünk szoval velem alàirathatna papirt a vagyonàról..régen elvetettem ezt de nem is tudtam hogy létezik igy ekkora anyagi különbség a két fél közt szoval megérteném teljes mértékbe..


Azt meg hogy ne hagyjon el max én irathatnàm alà hisz a gazdag pasikra buknak a jo nők és lecserélne-de nem iratnék ilyen papirt hisz jobb lenne zsarolàssal magam mellett tartani ha menni akarna vagy màssal lenni?


De a legjobb semmilyen papir hanem elfelejteni tul sok a különbség..a cserbenhagyàsain tul tudnék lépni de azon hogy most is jàtszik azon nem..hiteget majd màsik nap mint aki nem ismer..elérte hogy a nap 24oràjàba gondoljak rà..beszélek és màst mondok pl.csukd be az ablakot helyett csukd be a redőnyt mert az agyam rajta kattog..a szemén ami becsapott és magamra hagyott a bajban..bezzeg aki kedveli a kutyàm a gyerekeim az nem jo-bàr lehet ők a téglài hisz alig megyek ki a kecobol ne fussak bele senkibe mert a pasik csak a külsöséget nézik-azt hittem ő màs..néha mint aki a hàttérből segit néha meg ellök..sok fàjdalmat csinàlt mégse tudok elszakadni tőle..nem ikerlàng nem duàlpàr stb.hittem abba az idézetbe hogy véletlen talàlkozàsok nincsenek..hisz külföldön ismertem meg de ő is magyar..egy vàrosba lakunk mégse làttam sose.. véletlenek..

Kell vmi melot vàllalnom még amig melo tanulàsba öltem az időm nem agyaltam annyit (igy van a tégla is akit küldött hozzàm ő is ezt mondta)

2017. ápr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked komolyan megfelelne, hogy valaki csak azért van veled, mert valami szerződés hozzád köti? Szánalmas vagy, nem csodálom, hogy elhagynak. Hozd csak fel a barátnődnek, ha intelligensebb egy szék lábánál, akkor kiröhög és szakít veled ezért az ötletért. Normális ember túllép a sérelmein, nem pedig ilyen szarságokkal próbálja magát bebiztosítani.
2017. ápr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!