Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Köthetek legális szerződést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köthetek legális szerződést az új barátnőmmel, hogy nem hagyjon el?

Figyelt kérdés

Sok nő elhagyott már, ezért a mostani barátnőmmel akarok egy szerződést kötni, hogy ha elhagy, akkor fizet egy bizonyos összeges (pl 1 millát)


Lehet ilyet jogilag, ha elhagy mehetek egy ilyen szerződéssel bíróságra, ha nem fizet?


2017. ápr. 10. 09:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
Köthetsz,csak a hátad mögött fog csalni.Az jobb neked úgy?
2017. ápr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ember vagy te? Undoritó...

Remélem majd veled is kötnek ilyen szerződést.. Teeee

2017. ápr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
15%

A sors ismétli önmagàt..amikre itt régen vàlaszoltam..volt ilyen kérdés is meg a külön kassza..elitéltem akkor hogy mi az hogy hàzastàrsak külön kasszàn vannak stb.meg a hàzassàgi szerződést is..

Szűk csalàdi esküvők mind mind béla és csapata provokàlo kérdései..

Azt mondta ismer engem mondent tud rolam..tesztelt megérné e engem feleségül vennie??mert tudta nem az alkalmi kapcsolatok hive vagyok..viszont olvastam a tesztről sok a telek az ingatlan tesztelni kell a jelöltet megéri e feleségül venni..meg gyereket csinàlni neki..


Béla megbuktam a teszteden màr akkor mikor cserbenhagytàl de nem veszizhettem el őket..

A birkatürelmi teszteden is elhasaltam -stresszes lettem meg hàzisàrkàny hogy elüldözzem..aztàn meg azért mert féltékeny voltam hogy az utodomat jobban szeretik majd az enyéim hisz depisen sok problémàval maradtam magamraz

2017. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Ugyhogy elhasaltam a teszteden keress plàzacicàt az jol is néz ki max ruhàznod kell meg kocsit raknod alà nem akar szülni nem vesziti el a jo alakjàt nem lesz stresszes rohano élete..max kötsz vele szerződést de ugyse hagy el jo lesz neki melletted max a hàtad mögött pasizik..
2017. ápr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

#13-14

Jól vagy?


Kérdező, nem mondom, hogy nagyon rossz napom volt eddig, de most pláne felvidítottál. :D

2017. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

Gajra megy a kapcsolatod, minden együtt töltött perc egy nyomor, de a csaj nem hagy(hat) el... :D Vagy Te kidobhatnád, csak ő nem hagyhat el?


Hogy ilyen középkori gondolat eszedbe juthat egy 21. századi nyugati társadalomban... Téged jellemez, hogy ennyire nullába veszed azt, akivel együtt vagy, ilyen szinten nem tekinted embernek, nem tiszteled, hogy lehetnek saját érzései és akkor is magadhoz kényszerítenéd, ha már utál és rád se bír nézni... Mit írnál még bele, hogy és napi 2 szex, reggeli az ágyba és havi 1 nap kimenő? És feltételezem azt hiszed magadról, hogy Te ezt a nőt "szereted", tejóég!

Rabláncra akarod verni egy olyan ügyben, ami 50%-ban RAJTAD múlik, hogy nem tudod megtartani a párkapcsolataidat. Önkritikával bíró személy inkább magába nézne, hogy miért hagyja mindenki faképnél, de hidd el, ha egy minimál önkritikával bírnál, már önmagában sokat segítene abban, hogy megtarts egy kapcsolatot.


Szerintem fontolj meg egy pszichiátriai kezelést magadnak, sokkal jobban járnál vele hosszú távon.

2017. ápr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!