Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Híztam kb 10 kilót, kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Híztam kb 10 kilót, kicsit teltebb lettem (nem kövér) vajon ezért lejjebb lohadhat a pasim vágya?

Figyelt kérdés
Kevesebb a szex mint volt, pedig azt mondja ugyanúgy tetszem neki, dicsér is, nem tudom miért lett kevesebb. Az elején többször szóba jött, mára már fel sem hozza, csak egy év telt el.

2017. ápr. 11. 18:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
9: Van aki hízik tőle. Te pont nem, de mivel a hormonokkal áll kapcsolatban, ezért sokan kezdenek hízni tőle. Mielőtt ilyet állítasz, olvass utána. Én is hirtelen szedtem magamra 10 kilót kérdező, és arra kellett szednem, hogy normálisan beálljon a menzeszem, mert volt, hogy 2 év telt el pl. két menzesz között... Miután abbahagytam lefogytam 49 kilóra. Tabi előtt is keményen sportoltam és egészségesen ettem, utána is, és miután a tabit abbahagytam, azután is. Ha pattikra vagy menzeszre írták fel, akkor én is inkább endodokit javaslok, ajánlani is tudok.
2017. ápr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
6%

Mi lenne ha elmennél edzeni?


Igen lelohadhat,sőt tovább megyek,én el is hagynálak,mivel ha én sportolok kutya kötelessége a páromnak is vagy akkor menjünk szét szépen.


Oldalt kibugyannó háj blöehhhhh,fúj.

Tutira nem mennék ki veled az utcára.


Kedzj el edzeni a saját érdekedben.

2017. ápr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
12: írta a kérdező, hogy fogamzásgátló hatására ment le!!! Az pedig hormonális. Azt nem lehet diétával és tornával lemozogni (sajnos tudom). Ahhoz újra abba kell hagynia a tabit.
2017. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ne szedje,pedig sok lányt ismerek ők is szdik és csinik mondjuk nagyon durván sportolnak ők is,plusz kőkemény csirke rizs megy.
2017. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Halistennek az en parom nem ilyen hogy elhagyjon egy ilyener, neki nem a kulso a teljes lenyeg, en alapbol nem jonnek ossze olyan pasival mint te, pedig en is kondiztam :)

Nekem olyan problemam van hogy nem eroltethetem meg magam rendszeresen (nehez fizikai munka, vagy pl egy ilyen edzés) mert konnyen szakad a retinam, ha meg levalik akkor elveszithetem a latasom, mutottek is vele.

Probalok majd finoman tornazgatni, valtoztatni az etkezesen, a fogamzasgatlot kenyelembol szedem, de hatha sikerul lemozogni.

2017. ápr. 11. 20:42
 16/22 A kérdező kommentje:
*ilyenert
2017. ápr. 11. 20:43
 17/22 A kérdező kommentje:
Attól még csinos vagyok, normal testalkatom van, pont akkora a sulyom amekkoranak lennie kellett volna eddig is, nem csak a tobb eve sportolo nok lehetnek szexisek, persze izles valogatja :)
2017. ápr. 11. 20:45
 18/22 Szergej55 ***** válasza:
Mi az hogy.
2017. ápr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy ez lenne az oka,de a sok idiótának könnyebb ezt írni.
2017. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

170/63kg? Nekem is ez volt a versenysúlyom, én 65-66 kg-val éreztem magam dagadtnak, és mások is megjegyezték, hogy felszedtem pár kilót.

Ha zavar téged, akkor eddzél, egyél egészségesen, változatosan, kiegyensúlyozottan.

Én most 170 mellé 56kg vagyok, edzéssel és egészséges étkezéssel fogytam. Én is szedek fogamzásgátlót.

A kevesebb szex bármitől lehet, most ez egy ilyen periódus, rossz a hangulata, sok stressz, bármi. Ha azt mondja, nem miattad van, higgy neki. Kezdeményezz te több együttlétet. :)

26L

2017. ápr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!