Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jöjjek ki ebből a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek ki ebből a kapcsolatból?

Figyelt kérdés
semmi nemjó vele.mindenért meg kell küzdeni.nemcsinálhatok semmit ha neki nincs kedve az adott dologhoz.ö eljárhat bármikor megis teszi hogy éjjel elmegy a barátnőjével de ha én menni akarok nembeszél velem.megadok neki mindent.a tenyeremen hordozom.de tönkre megyek idegileg.de tudom hogy szerelmes vagyok.
2017. ápr. 12. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi a jó istenedbe vagy szerelmes?A megalázottságba?A lassan kikészülő idegrendszered okozta mazochizmus kielégülésbe? Akkor meg mi a bajod?Sok boldogságot!
2017. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ébredj fel! Mert téged csúnyán kihasználnak, és hülyére vesznek...dehát ha neked ez jó...
2017. ápr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehetsz belé szerelmes ha semmi nem jó vele?
2017. ápr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen barátnőm. Neki mindent lehetett, nekem semmit. Aztán elhagyott más miatt. Persze ha én tettem volna ezt, én lennék a szar szemét szar alak.
2017. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szergej55 ***** válasza:
Ne hordozd a tenyereden, mert ez már minden más nélkül is hiba. Amúgy meg rúgd p*csán.
2017. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt hittem, hogy nő írta...

Apám, növessz farkat végre, elvégre te vagy a férfi!

2017. ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:
A szerelem néha vakká tesz, de hogy hülyévé is?
2017. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!