Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Milyen a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Milyen a kapcsolat egy zárkózott, csendes pasival?

Figyelt kérdés
Nehéz volt megismerkedni vele? És meg tudott nyílni a kapcsolatban?

2017. ápr. 13. 08:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

8as, te honnan veszed ezt a fasz.ságot?? Ezzel nyugtatod magad otthon egyedül?

Egy introvertált barátom volt hát katasztrófa. Én sem vagyon húú de nagy extrovertált, csak olyan egészséges mértékben, de szörnyen éreztem magam. Folyamatosan konfliktus volt mert nem volt képes kimondani, amit akar, nekem meg nincs kedvem mindennap gondolatolvasósdit játszani. A végére úgy éreztem magam, mint ha az anyja lennék vegyítve azzal, hogy én vagyok a kapcsolatban a "férfi". Nem, nem tudott megnyílni, csak sajnáltatni magát, mert a világ csúnya és gonosz... persze mert rajta kívül másnak nincsenek gondjai.

Azóta megtaláltam a "másik felem" kellő mértékben extrovertált, határozott és ki meri mondani, amit gondol. Na azóta nincs konfliktus :D

2017. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Introvertált, gátlásos pasi vagyok, nehéz új társaságba beilleszkednem, de ha megtörtént megnyílok, és úgy jár a pofám, hogy néha magam is meglepődöm. Szeretek elmenni ide-oda, de nem heringbuliba, hanem inkább a természetbe, csobbanni, szép tájakat látni.

Szinte mindenkinek szimpatikus vagyok, vannak lányok akik kifejezetten szeretnek velem lenni, de többség csak barát vagy barát extrákkal-ként tekint rám, pedig elég magas vagyok, és azt mondják jóképű is.

2017. ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#11. Az nem azért nem működött mert introvertált volt. A tettek beszélnek nem a szavak.


Sok nőnél egyébként az a probléma hogy elvárják hogy a férfi szórakoztassa őket, ezzel kompenzálva a saját életük sivárságát. Az hogy ebben egy introvertált nem partner az nem az ő hibája. :)

2017. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A százalékod elárul mindent...
2017. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Muszáj hozzátennem, hogy az introvertáltság NEM foglalja magában azt, hogy az illető félénk, gátlásos, önsajnáltató és rideg lenne. Az introvertáltság kb annyit jelent csupán, hogy az embernek szüksége van néha egyedüllétre, szeret bizonyos dolgokat egyedül csinálni és nem tartja annyira fontosnak a könnyed, különösebb értelem nélküli szociális interakciókat. Nagyjából. Ettől még lehet bármilyen ember.


Persze már egy ideje elég erős lejáratókampány megy az introvertáltak ellen, aminek a része a negatív tulajdonságokkal való összemosás, de kérlek ne üljetek fel ennek, és ne terjesszétek a hülyeséget.

2017. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!