Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parommal mar nem jo a kapcsolatunk. Mi tevo legyek?

Figyelt kérdés

Nem megyunk sehova folyamatosan veszekedunk,nem tudunk beszelgetni,nem jo a szex se,nem mutatja ki hogy szeret es nem is erzem magamnokent mellette..van egy 5honapos lanyunk,de egyedul foglalkozom vele,nevelem.

Ha megtehetne hogy itthon legyen akkor sincs itt.

Baratunkal kiprobaltuk a 3ast,de nem tudot rahangolodni,igy csak 2en voltunk a baratunkal.

Vele sokkal jobb volta szex es jobban ereztem magamat,ereztette velem hogy no vagyok.

Paromat meg szeretem,demar elhidegultunk terhessegemota egymastol,a baratunkal meg nem kezdhetek ki!

Szerintetek mit csinaljak?

Van akapcsolatunknak ertelme?



2017. ápr. 13. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát a lányotok mindenképpen az értelme...

"nem is erzem magamnokent mellette" szöveget sosem értettem... mitől érzi vki nőként/férfiként magát vki mellett?

2017. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ebben egyet ertek hogy a lanyom miatt.

De annyira elhidegultunk egymastol,hogy nincs semmi mar kozottunk.

Megszoktuk egymast,nem megyunk sehova,nem nagyon foglalkozik a lanyunkal,velem.

Boldogtalan vagyok,de o ugy erzi hogy minden rendben van.

Nonek ereztem magam regen,amikor tetszettem neki,bokolt vagy csak lattam rajta hogy meg mindig szeret,torodik velem es nem az hogy elhanyagol es nem erdekli mivan velem

2017. ápr. 13. 21:24
 3/7 Mumusan ***** válasza:
Egy kapcsolat kölcsönös odafigyeléssel megmenthető ha még van benne érzelem. A kislányodnak boldog kiegyensúlyozott anyuka, apuka kell. Ha ezt a pároddal meg tudjátok oldani, akkor nyert ügy. Ha nem, akkor bizony meg kell találni azt aki mellett ez megvalósítható. Hasonló cipőben járok. Csak mi nem veszekszünk. Szimlán elmúltak az érzések. 30N
2017. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"A kislányodnak boldog kiegyensúlyozott anyuka, apuka kell. Ha ezt a pároddal meg tudjátok oldani, akkor nyert ügy. Ha nem, akkor bizony meg kell találni azt aki mellett ez megvalósítható."


Ha talál is olyat, azzal is vélhetően csak az egyik lesz megvalósítható. A szülők hülyeségének a gyerek issza meg a levét, aztán majd egy pszichológus próbálkozhat a kármentéssel.

2017. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező irj! Meselj mi a helyzet
2017. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 a 24 kisfarkas ***** válasza:
Kapcsolat: Kettő emberről szól.. Ha oda be van vonva a harmadik akkor az kész,vége dolog. Másként is lehetne rendbe tenni. Ez a hármas meg tényleg nem jó ötlet. Lehet a pasi is vissza gondol hogy a haverjával kamatyoltatok elmegy a kedve az élettől is :-/
2017. ápr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Par napra elmentunk egymastol,hogy mindketten tudjunk gondolkodni,hogy megmenthetoe es meg akarjuk e menteni...na hat azota ujra megprobaljuk,odafigyelunk egymasra jobban,beszelgetunk,probaljuk megmenteni a kapcsolatunkat,foleg hogy a lanyunknak is jo lrgyen es ne szenvedjen ahogy en,kiskoromban.

A kislanyom nagyon apas,igy most nagyon boldog hogy lathatja ujra az apjat.

Koszonom hogy segitettetek.

Egyenlore meglatjuk hogy sikerul a dolog.

2017. ápr. 19. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!