Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a pasitok az egyik hónapfordulón a régi szerelmét nézegetné?

Figyelt kérdés

Ez már hónapokkal ezelőtt volt, talàn több mint fél éve,de eszembe jutott. Nagyon szeretem őt természetesen.

A nőt feleségül vették és hónapfordulónkon titokban legalább 3x megnézte munkaidőben.

Nos igen, tervezte a lánykérést felém és meg is tette kb 2 hónap múlva. Lehet azért akar elvenni hogy ezzel kompenzáljon? Vagy magához akar kötni?

Tökéletes vele minden, honapokig 0-24ben egyutt voltunk es minden rendben volt, csak ez egy kicsit elgondolkodtató.



2017. ápr. 14. 10:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy férfi nem kéri meg egy nő kezét azért, hogy kompenzáljon. Ránézett mi van vele, na és?
2017. ápr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%

Hónapforduló :D

Hét- és napforduló is van?

2017. ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Legyetek csak utalatosak. Remelem a baratnotok az exeire csorgatjak a nyalukat, adjatok csak alajuk a lovat, voltak ilyen barataim es ugy atb*sztak oket mint szart a palankon :D
2017. ápr. 14. 12:20
 14/19 anonim ***** válasza:
63%
Sajnálom a barátodat... engem akarna így ellenőrizni valaki, hát repülne gyorsan :)
2017. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
38%

Emberek, adott egy helyzet, a kérdező másképp lát bizonyos dolgokat, mint ti, talán kicsit el is túlozza, sőt, talán feleslegesen féltékeny is, de komolyan itt tart az ország, hogy emiatt fikázni kell, meg ilyen jelzőkkel illetni, hogy szánalmas? Magyarország jobban teljesít...


Egyébként h válaszoljak, semmi extra nincs abban, h megnézte, néha én is rákeresek a korábban fontos emberekre, akikkel már nem tartom a kapcsolatot. Én is úgy gondolom, hogy kicsit túlreagálod, de nem ismerem a kapcsolatotok körülményeit. Szerintem nem követett el halálos bűnt :)

2017. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"csak ez egy kicsit elgondolkodtató." - apróság, de az exébe szerelmes, ha már reménytelenül is.

Te szereted, de hogy ő hogy érez feléd?

Megkérte a kezedet... ja.

2017. ápr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
54%

"de komolyan itt tart az ország, hogy emiatt fikázni kell, meg ilyen jelzőkkel illetni, hogy szánalmas?"


Ennek semmi köze az országhoz, ami szánalmas az szánalmas, nincs rajta mit szépíteni. A hónapfordulózás 16 éves kor felett csak simán szánalmas, a féltékenység pedig emellett még gusztustalan is. Normális ember nem tűri el, de majd megtapasztalja a kérdező is, amikor elmúlik a barátjánál a rózsaszín köd és kivágja, mint ahogy az ilyen meg is érdemli :)

2017. ápr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%
Miért kell belenézni, az előzményekbe? Az ilyen kutakodás szánalmas.
2017. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%

Hónapforduló ünneplés miatt csesztetni vkit szánalmasabb, mint a hónapfordulózás. Most komolyan, ha nekik így jó a kapcsolat, mért ne ünnepelhetnék akár naponta is?


Minden az átlagostól eltétő fikázása hungarikum. Magyarország erősödik...

2017. ápr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!