Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy nem szeretek a semmiről beszélgetni?

Figyelt kérdés
Barátnőm mindig csak semmitmondó dolgokat képes írni. Hogy vagy, milyen napod volt, hiányzol, jó volt veled, jó reggelt, stb. Már ott tartok, hogy egyenesen ideges leszek, ha meglátom, hogy írt, és hogy erre válaszolnom is kell majd. Igazából semmi értelmes témánk nincs. Hogyan mondjam meg neki, hogy ne sértődjön meg, hogy ha semmi mondanivalója nincs, inkább ne írjon?
2017. ápr. 14. 16:32
1 2
 1/20 Bad G-Sus ***** válasza:
87%
minek vagy vele együtt? no offense
2017. ápr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Mert kedves, aranyos, normális, hűséges.

Ez az egy tulajdonsága viszont zavar.

2017. ápr. 14. 16:38
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
hát szerintem ez minden formában éa megfogalmazásban bántó, szóval vagy megbántod és sír egyet de békén hagy, vagy visszaírsz, hogy te is hiányzol és hogy jóreggelt és hogy nincs semmi különös na és veled.
2017. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Krukutyán Levente ***** válasza:
91%
Azért a "hiányzol" nem semmitmondó... persze nem is hosszas filozófia eszmecserét nyitó szó, de na...
2017. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
Mindig ilyen volt? Járjatok el közös programokra vagy beszélgessetek egymásról. Persze ez csak akkor lehetséges, ha a másik fél nem egy "ok"-ot ír egy 200 szavas üzenetre.
2017. ápr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mivel, egy beszélgetés kétoldalú, azokat a témákat veszed elő, ami neked is jó. A felsoroltak, nekem sem tetszettek soha.
2017. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Viszont ha az ember túl gyakran mondja/írja a szeretlek/hiányzol szavakat, értéküket vesztik.
2017. ápr. 14. 16:46
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem hiszem. Legfeljebb számodra veszítheti értékét a dolog, számára nem biztos, hogy így van.
2017. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igazából a nyálas dolgokat nem szeretem. Pl. minden második üzenet végén szív, vagy csókos smiley. Miért nem elég egy sima mosolygós fej?
2017. ápr. 14. 16:48
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
Hát én azt csinálnám, hogy mindjárt más dolgokra terelném a témát...dobj fel más jellegű kérdéseket, történeteket...
2017. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!