Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy nem szeretek a semmiről beszélgetni?

Figyelt kérdés
Barátnőm mindig csak semmitmondó dolgokat képes írni. Hogy vagy, milyen napod volt, hiányzol, jó volt veled, jó reggelt, stb. Már ott tartok, hogy egyenesen ideges leszek, ha meglátom, hogy írt, és hogy erre válaszolnom is kell majd. Igazából semmi értelmes témánk nincs. Hogyan mondjam meg neki, hogy ne sértődjön meg, hogy ha semmi mondanivalója nincs, inkább ne írjon?
2017. ápr. 14. 16:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
12%
istenem, mennyi ilyen csajt ismerek :D én meg szoktam kérdezni, hogy sosem unja-e meg a saját hangját :D
2017. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%
mert te mégis mit kérdezel tőle?!
2017. ápr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
23%
Valószínűleg ennyi van benne, nem egy intellektuális nő lehet. :O
2017. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem gobdolom, hogy a másik felől való érdeklősés semmitmondó lenne. Ha te annak érzed, akkor beszéld meg vele őszintén
2017. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem valld be magadnak, hogy csak a testi adottságáért vagy együtt a lánnyal, ne szépítsük a dolgot, hanem rántsuk le a leplet az igazságról. Ha soha nem beszéltetek ennél nagyobb mélységben, akkor mégis mi az, ami hozzáláncolt? Ő egy egyszerű(együgyű) ember, aki alacsony intellektuális és szellemi szinten működik. Valószínűleg igénye nincs a fejlődésre az általad elmondott információk alapján, sőt, igazából azzal sincs tisztában, hogy mennyi mindent nem tud a környezetéről. Én ilyen embereket butának hívom. És ezt nem sértésként szeretném mondani, egyszerűen ahogy valakinek nem adatik meg, hogy a szülei anyagi biztonságban neveljék fel, ugyanúgy megtörténhet, hogy nem terelgetik gyermekkorában, mikor még formálható az ember elméje, hogy megfigyelje a világot és a tudását, logikáját, koncentráltságát kibővítse, ami az intelligenciát alapozza meg. Ők csak szimplán vannak. Döntsd el, hogy te beéred-e ezzel.
2017. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
7%
Sajnos értelmesebb nőt nem nagyon fogsz találni.
2017. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az enyém is nonstop tolja ezeket a dolgokat, ilyenkor kikapcsolom az agyam.
2017. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Alapkérdés: élőben mennyire partnered intellektuálisan? Mert ha úgy sem tudtok mélyebb beszélgetéseket összehozni, kedvesség, hűségesség ide vagy oda, nem túl sok jövőt jósolok nektek. Egyszerűen felőrli az embert.


Amúgy az öt szeretetnyelv az megvan? Mert ezek szerint nála az "elismerő szavak" eléggé az élen áll: "hiányzol", "jó volt veled" stb. Nyilván nem ezekről nem lehet hosszas filozófiai fejtegetést csinálni, de egy "jó reggelt", "hogy vagy", "milyen napod volt" már elég jó alap lehet.


Egyébként meg lehet ezt beszélni, de totál rosszul közelíted meg a dolgot. Nyilván minden élő ember megsértődne, ha azt mondanád nekik, amit itt nekünk leírtál. Viszont az, hogy neked sosem ment a small talk, és te a mélyebb beszélgetéseket szereted (vele is!), már mindjárt más, nemde? (:

Esetleg ha írásban nem megy, videochatljetek!


Egyébként én nő létemre vagyok olyan, mint a székely bácsi a viccben. És az sem sokkal jobb.


Az öreg székely házaspár kinn ül a tornácon.

A néni megszólal:

- Jakab, te szeretsz engem?

- Persze.

- Csak azért, mert sosem mondod.

- Egyszer már mondtam, majd ha változás lesz, szólok!

2017. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

te jó ég? :D ennyien vannak olyan kapcsolatban, ahol ennyiből áll a kommunikáció? vagy élőben más?

mondjuk szerintem ez mind a két félen múlik...

5 éve vagyok együtt a barátommal, de nem bírnám így.

2017. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Szakítottam.
2017. ápr. 23. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!