Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a volt szeretőm?

Figyelt kérdés

Az elején még úgy volt, hogy hiába vagyunk minketten egyedül, szeretői viszonynál nem akarunk többet egymástól. A volt szeretőm csak 4 hónap után mondta el, hogy együtt él valakivel. Addigra már az érzelmek is elő jöttek mindkettőnk részéről. Én kiakadtam és elzavartam, mert hazudott.

Ő ezt nem akarja elfogadni. Az üzeneteire nem válaszolok, a telefont nem veszem fel neki. Erre fogta magát és tegnap megjelent a munkahelyemen. Megpróbált meggyőzni, hogy velem akar lenni csak még idő kell neki, hogy el tudjon költözni.

Vajon miért nem fogja föl, hogy ennyi volt? Hogy tudnám megértetni vele, hogy a hazugsága miatt nem vagyok hajlandó folytatni?



2017. ápr. 15. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Előadod neki, hogy nem akarod, hogy továbbra is keressen, és hagyjon békén. Üzenetekre ne reagálj. Ha személyesen keres, az első után mondd neki, hogy a következőnél rendőrt hívsz, mert zaklat. Ha nem érti, akkor vedd elő a tlefonodat és hívd őket a szeme láttára. Egyszer majd fogja az adást és békén hagy.
2017. ápr. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

És akkor mi van, ha hazudott?

Nyilván volt oka rá, mert valószínű akkor sosem jöttél volna vele össze, csak nem kalkulálta be a szűklátókörűségedet...

Női logika....istenem.

2017. ápr. 15. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem akartatok semmit, csak szexelni. Innentől, nem értem, min vagy kiakadva. Azt megkaptad, a többi az ő dolga.
2017. ápr. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a problémám, hogy nem bízta rám a döntést, hogy akarok-e az a bizonyos harmadik lenni a kapcsolatában. Hazudott.

Ha elmondta volna az elején, hogy együtt él valakive, akkor nem mentem volna bele.

2017. ápr. 15. 08:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképp megérdemli. Hazudott hogy plusz lyukhoz juthasson, de megszeretett, és most szenved. Ezt biztos észreveszi majd az asszony, s akkor kirakja, így kerül majd két szék közt a pad alá.

Hiába, isten nem ver bottal... 😊

Ez nekem inkább mulatságos történet, Bocsi.


Hétfő délután még két vödör víz is kéne a nyakába tőletek 😊


Komolyra fordítva, jó amit csinálsz, ha személyesen keres akkor meg elküldöd a fenébe.

2017. ápr. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egója nem bírja a visszautasítást.

Ez a "veled akarok lenni, csak idő kell" tipikus duma ilyen esetekben, ha belemész még évekig ezzel fog hitegetni!

Küldd el a francba, ne is állj vele szóba és keress normális férfit!

2017. ápr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy tudnám megértetni vele, hogy a hazugsága miatt nem vagyok hajlandó folytatni?" - kb. sehogy.


Vannak olyan nyomik, kik szerint a hazugság rendjén való dolog, és nem is fogják 100 generáción belül felfogni, hogy hazug emberrel egy sört se iszunk, nem, hogy kapcsolatot tartunk, főleg nem szexkapcsolatot.

Jól csináltad eddig, és, ha személyesen is zaklat, akkor a fenti tanács szerint hívj rendőrt. (úgyse fog kijönni, de a kis takony, azért el fog húzni egy pillanat alatt)

2017. ápr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3# ennyi érzelmi intelligenciával nem is fogod megérteni.
2017. ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!