Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm felpofozott. Hagyjam el, vagy beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Reggel csúnyán összekaptunk,mert hívott egy barátom,de ő kinyomta és még ő kapta fel a vizet,majd vitatkoztunk egy sort,aztán adott egy sallert,mert "szóvá tettem".

Utána bevágta a durcát és elment. De szerintem csak lelkiismeretfurdalása van,de igazából máskor is szokott hisztizni,viszont ez a kirohanása durva volt. Tényleg nem kis pofont kaptam.


26/f



2017. ápr. 15. 20:12
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
83%
Rúgd tökön!! ja bocs izéé ,akkor hagd el :D
2017. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
46%

Úgy bírom az ilyen pasikat... Nyavalyognak folyton, hogy így hisztis a csaj, meg úgy kibírhatatlan, de nem hagyják ott, nem dobják ki, csak megy a nyifinyafi.

Vagy dobd ki a pitsába, vagy ne panaszkodj.

2017. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
78%
12: Az ilyen pasikat? De ha egy nő panaszkodna, hogy megütötték, akkor is ezt mondanád? Vagy a nőknek lehet panaszkodni, és őket sajnálod is, de a férfiak nyifinyafik?
2017. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
75%
12: Amúgy ezt, amit te most csinálsz, áldozathibáztatásnak szokták hívni.
2017. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 Költőnő? ***** válasza:
Instant bann
2017. ápr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
0%
"Nem kis pofont"? Nem igazán tudnak nagyot. Ez volt az első eset? Ha velem történne ilyen és bocsánatot kérne, akkor megbocsátanék. Bocsánatkérés nélkül viszont ez nem megy. Ha nem bánja meg, hanem jogosnak tartja, akkor kidobnám.
2017. ápr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
33%

lehetne mondani,hogy ez csakis a nő hibája,de a tiéd is.

a legtöbb nő olyan,hogy folyamatosan hatalomra,kontroll elvételre próbál törni.

ha ez sikerül,akkor kiábrándulnak és nem tisztelnek.

ha kezeled ezt és már az elején megszabsz határokat, megtartod a férfias kontrollt és következetes maradsz,akkor nem nő a fejedre.

itt a csaj pontosan tudta,hogy következmények nélkül megtehet ilyesmit,azért merte meglépni.

szóval legalább annyira a te kapcsolatban betöltött papucsságod,kontroll átadásod hibája ez mint amennyire a csajé.

van több lehetőség.

1.visszafogadod,egy ideig nyugi lesz,aztán megismétlődik és ez így megy ameddig bírjátok idegekkel.

2.átformálod magad és következetesen betartod azt amit ígérsz,mert a következetlenség vezetett ide.

a csaj be fogja vetni a nehéztüzérséget mert nem szokta meg a kereteket,de ha kitartasz megtörik és visszaáll a rend.

3.szakítasz és a következő kapcsolatodban az előzőből már tanulva nem leszel papucs és nagyobb kontrollt,erősebb keretet és több következetességet viszel a kapcsolatba.

2017. ápr. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
82%

Én nőként hiszek az egyenlőségbe. Így szerintem a pár akármelyik tagja fizikailag/lelkileg bántalmazza a másikat, az nem megbocsátható.

Kis pofon ide vagy oda, ha valaki megüt véletlenül is elkaphatja a szemedet és megsérül a retinád, elesel és beütöd a fejed stb stb.....

23/N

2017. ápr. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
0%

"Reggel csúnyán összekaptunk,mert hívott egy barátom,de ő kinyomta és még ő kapta fel a vizet,majd vitatkoztunk egy sort,aztán adott egy sallert,mert "szóvá tettem"."



És még van keze????

2017. ápr. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 Estádio de Felchút ***** válasza:
Fődet rá!
2017. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!