Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harmadik a képben. Mit gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik a képben. Mit gondoltok? 22/L

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy a barátomra nyomul egy lány, de a teljes sztorit nem szeretném leírni itt.


A teljesen történetet privátban leírom, akit érdekel.


Elbizonytalanodfam, hogy vajon velem marad-e, ha esetleg máshogy alakul köztük a kapcsolat. Úgy érzem, a másik lányt jobban megérdemelné, mint engem


Mit tanácsoltok, voltatok hasonló helyzetben? Ha igen, mi lett a vége?


Priviben jobban kifejtem a helyzetet.


2017. ápr. 16. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem leírhatod.
2017. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

"Úgy érzem, a másik lányt jobban megérdemelné, mint engem"

Miért érzed ezt? Talán volt köztetek vita vagy nézeteltérés amiért te voltál a hibás?

Szerintem amúgy ezt a barátoddal kellene tisztáznod, ő meg tudna nyugtatni ha igazán szeret, és nem ezen kellene agyalnod ami miatt aztán rosszabbra is fordulhatnak a dolgok köztetek.

2017. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 Mostanában valóban eltávolodtunk, és igen. Tényleg kicsit háttérbe szorítottam őt az életemben, ugyanis sok minden más összejött és azokra kellett/kell koncentrálnom. Emiatt sokszor feszült a kapcsolat.
2017. ápr. 16. 20:01
 4/11 anonim ***** válasza:
#3: Ha nem akarod elveszteni, főleg az okból hogy szerinted ő "jobbat érdemel" akkor tisztáznod kell vele ezeket a dolgokat. Sokat javíthatna egy közös program és hosszú beszélgetés. Figyelj, vagy lépsz azért hogy együtt maradjatok és pozitív irányba terelődjetek, vagy majd leshetsz és bánkódhatsz hogy h#lye voltál.
2017. ápr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is leírhatod a sztorit.
2017. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérem a sztorit! :)
2017. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatod!
2017. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Írjátok le légyszi a korotokat, nemeteket, lakótelepülésetek. Nem akarok itt vele összefutni :D
2017. ápr. 16. 20:46
 9/11 anonim ***** válasza:
29/F.. Tiszaföldvár..
2017. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem is leírhatod nyugodtan! :)

19/L, Sz-Sz-B megye

2017. ápr. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!