Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már 7 hónapja vagyunk együtt. Az első hónapban minden tök jól ment, de utána elkezdtem megtudni róla, hogy hazudik állandóan, mással kavar a hátam mögött. Sok dolgot ígért, semmit sem tartott be.

Ahogy telt az idő, úgy rájöttem, hogy amikor 14 éves volt, 25 évessel feküdt le, és vettem észre hogy nem törődik velem. Napról napra egyre furcsább volt, és többet hazudott. Majd volt olyan időszak, amikor hozzám költözött egy kis időre télen, akkor nem volt sok probléma, csak a gyakori veszekedés. Amióta távol vagyunk egymástól, egyre kevesebbet látom, mert haza kell mennie, mert az anyja azt mondta, meg dolga van és egyebek, közben nem. Szinte alig ír, és volt olyan, hogy bántott is már. Idegből harapott, ütött és karmolt. Nagyon gyakran szokott káromkodni, és akármit teszek a kedvéért, leszarja és nyilvánosan szégyenít. Reggel is sokszor úgy találkozunk, hogy semmi nem volt azelőtt, de mégis mindenért én vagyok a hibás, és reggel már elrontja a kedvemet. Amikor mondom neki, hogy ne csinálja, akkor fb-n letilt és nem ír, vagy élőben mással foglalkozik. Gyakran emlegeti, hogy nem szeret és legyen vége, de egy idő után mintha nem történt volna semmi. Nézegettem a megcsalás jeleit, és egy az egyben mindegyik jellemző rá. Nem törődik azzal, hogy nekem itt az érettségi, és miatta és a sok veszekedés miatt sose tudtam tanulni, és most 3 hetem van felkészülni. (Igazából családi problémák is voltak. Sajnos nagyon szegények vagyunk, sokszor alig van mit enni.) Amikor otthon van (másik városban lakik), akkor szinte sose ír. Ha ír, akkor a legkisebb dolgon is felhúzza magát és képes órákat nem írni. Hozzám vágja állandóan, hogy ne merjem gyanúsítgatni.

Kicsit kövérebb típus, és azt állítja, hogy az exe állandóan lenézi róla a ruhát, és ezért néz ő is vissza. Állandóan őt bámulja a buszon, és mosolyog rá. Tegnap is mondta, hogy tegnap előtt a nővére élettársa mondta neki, hogy csinálják hármasba. Mivel a nővére a gyerekek miatt van még együtt a társával, ezért mind a ketten mással kavarnak. Mivel 16 éves a párom, ezért könnyen példát vehet a felnőttekről, és ettől féltem. Próbálom megóvni mindentől, de őt nem érdekli. És még folytathatnám sokáig...:(


Mit tegyek? 19f



2017. ápr. 17. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezert kell kerulni a ciganyokat.
2017. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olvasd vissza, amit írtál. Egyetlen mondat nincs, amiből kiderülne, hogy jó vele, vagy boldog vagy mellette. Akkor mégis minek vagy vele? Csak szenvedés ez a "kapcsolat", hagyd ott.
2017. ápr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
Kár folytatni. Ahogy ezt az izét is. Kapcsolatnak nem nevezném.
2017. ápr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A helyes döntés messziről elkerülni a degenerált barátnőcskédet az egész pereputtyal együtt. Egy 7 hónapos kapcsolat konkrétan lóf***, de így is 7 hónappal több, mint amennyit egyáltalán foglalkoznod kellett volna vele.
2017. ápr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szeretek vele lenni, mert sok jó emlék fűz hozzá. Most is szoktak jó pillanatok lenni, de egyre több a rossz. Már rég megcsalhatott, vagy csak ezeket a jeleket adja? Mi lehet a háttérben? :\
2017. ápr. 17. 11:19
 6/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk az egész családja nem normális.

Az iskolában is volt bent az anyja, mert kiakarta deríteni a lakcímemet és a szülőin anyukámat a tanárok megbombázták, hogy miért engedi, hogy egy ilyen tapló retardált családdal rendelkező lánnyal legyek együtt. (Sajnos ennél csúnyábban fejezték ki.)

Nem nagyon szeretek odajárni, de már az első nap láttam, hogy nem normálisak. Anyját nem érdekli semmi, hogy mit csinál a lánya, csak legyen otthon. A nővérééknél voltam tegnap, és úgy meggyűlöltem ott lenni, hogy többet se megyek oda. Sajnos egyre többet gondolkozok azon, hogy egyáltalán normális vagyok-e? Csak sajnos a szívem még mindig hozzáköt. Úgy nézve ő az első nekem. :(

2017. ápr. 17. 11:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha neked a "sok jó emlék fűz hozzá" egy elfogadható kifogás arra, hogy egy ilyen önző, hisztis, ostoba kis pi**ával együtt maradj, akkor meg is érdemled. Nyilvánvalóan nem szeret téged, de még egy ilyen balekot tuti nem találna, aki elviselné az ő és a családja guzstustalan húzásait, szóval gratulálok, további kellemes szenvedést.
2017. ápr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!