Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfit megijeszt az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfit megijeszt az, ha egy nő totál belé van zúgva?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van egy jó csaj, aki tetszik neked. Aztán egy szép napon kapsz tőle egy üzenetet, vagy akármit, hogy totál beléd van esve, de mint az állat. És hát ugye ez azért más mint amit te elfantáziálgattál kettőtökről... Erre mit reagálsz? Mármint úgy őszintén, mi fogalmazódik meg benned?
2017. ápr. 17. 13:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs senkim és minimum tetszik, összejövök vele. De jobb lenne élőben közölnie, hogy úgy járt, mint a vak ló...
2017. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
ha tetszik a csaj, akkor jöhet. De ha ennyire kiadja magát, akkor szenvedni fog, mert szívni fogom a vérét de keményen!
2017. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

Ha valós, akkor örülök neki, nem kellenek nekem a játszmák.


Viszont azért elkezdek azon aggódni, hogy

1) csak át akar verni

2) ez csak valami fellángolás, és amúgy kéthetente megcsinálja valakivel


25/F

2017. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
7%
Azt bárki mondhatja,a tettek a fontosak...
2017. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ilyesmi csak akkor történhetne, ha normálisan néznék ki, de akkor úgy örülnék neki, mint majom a farkának.
2017. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hasonlo szituba vagyok.Reszeg voltam.A fiu hazahozott.Allitolag o nem akart elmenni,en megis mindig elkuldtem.

Miutan elment es ott hagyott,rairtam facere..s addig ment az egesz mig nem egy felreertesbol neki az jott le,hpgy szerelmes vagyok bele.Jo,oke.nem volt felreertes,de nem szerettem volna,hpgy megtudja.


Folyamat kerdezte,hogy jott ez nekem...nem valaszoltam ra.Mondtam felejtse el.erre azt mondta,hogy nem fogja,es majf megbeszeljuk...azota se keresett...


Nekem kene? Hisz reszeg voltam,s nem tudhatja h komolyan gondoltam e?


Kerdezo! Te melyik fel vagy abbol a tortenetbol amit leirtal?

2017. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

kérdező, ha te ezt ide kiírtad, ráadásul "megijeszt" szót is használva, akkor te nem vagy szerelmes ebbe a lányba, vagy pedig nem becsülöd őt az őszinteségéért.


a mai világ tele van játszmázásokkal, mindenki álarcot hord, teszi magát, sok a fals hang... és akkor jön valaki, aki neked még tetszik is, és teljesen őszintén megvallja az érzelmeit, gondolom, írásban könnyebb volt neki.


és akkor te ezt felnyomod a gyakorira... hát, szerintem nem érdemled meg őt.


És hát ugye ez azért más mint amit te elfantáziálgattál kettőtökről...


miért, te csak szexről ábrándoztál?!

2017. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én azt reagálnám le, hogy itt dugás lesz.
2017. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem ijesztő, és ha tetszik akkor mehet is tovább a kapcsolat, bár közben persze gyanakodnék hogy nem biztos hogy az aminek látszik, és óvatosan.
2017. ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha tetszik, akkor nem hiszem, hogy ijesztő, de ha nem, akkor nagyon is.

Egy totál szerelmes nő és az elmebeteg közt néha nehéz különbséget látni, tapasztaltam már.

2017. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!