Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jött össze velem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jött össze velem ha kompromisszumképtelen?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt. Tegnap este óta kb utálom. Külön aludtunk. Tegnap megint felhoztam a gyerektémát. Megint azt mondta dolgozzak még ennyi nem elég, nem keres milliókat hogy eltartson egy gyereket. Jól keres. Bar kereshetne többet de neki az számít hogy most a haverja a főnöke. Hü.lyére dolgozza magát. Előtte lévő helyen kevesebbet dolgozott több pénzért. Én 32 múltam. Mielőtt össze jöttünk előtte 6 évig nem volt senkim mindig naplopó idiótákba botlottam.

Mostani páromnak a horgaszat az élete. Az első egy évben alig járt el. Tavaly alig voltunk együtt mert folyton egesz hétvègés versenyekre járt. Mondtam neki szépen változtasson ezen mert magányos vagyok. Erre még több versenyre elment. Megbeszéltük múltkor idén csak öt hétvégére megy el. Ezen kívül sok olyan hétvége van melyeken kiállításokon dolgozik. Tegnap kiderült több másik versenyre is akar menni. Totál kiborultam. Úgy érzem ezt az embert semmi más nem érdekli csak a hobbija. Én pedig egyre idegesebb vagyok. Eljár felettem az idő. Kérdeztem tőle mikor megismerkedtünk miért nem szólt a horgásszenvedélyéről? Annyit mondott nem tudhatta előre hogy ennyire utálom ès hogy nem tudom elfogadni.

Ő most lesz 42.


2017. ápr. 18. 09:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mért nem mész el vele? Akkor nem lennél egyedül es gond megoldva.
2017. ápr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát ez nem kecsegtet semmi jóval.

Az egy dolog hogy nem vagytok "pénzesek", de gondolj abba is bele pl, hogy az imádott hobbija mellett hogy fog ő segiteni gyereket nevelni? hétköznap este hulla lesz a melótól, hétvégente meg horgászik. Tied lesz a gyerek 100%-ban.

Én személy szerint ilyen kilátások mellett nem mennék bele a gyerekbe semmiképp se. És engem jobban aggaszt az a tény hogy még rád sem jut idő, nemhogy egy gyerekre.

2017. ápr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Nem ismerem a barátod, csak abból tudok kiindulni, amit írtál. Nekem ez alapján úgy tűnik, mintha ő nem igazán szeretne családot alapítani. A gyerekvállaláshoz nem kell milliókat keresni, szerintem ez csak kifogás. Ha huszonéves lenne, akkor még lehetne, hogy korainak tartja, de ha már 42 és így gondolkodik, akkor valószínűleg nem passzolnak az elképzeléseitek. Szerintem ő olyan kapcsolatra vágyik, ahol nem kell annyira elköteleződni, azt csinál, amit akar, Te viszont már családra vágysz.... Mindenképp tisztázzátok, nehogy úgy járj, hogy évek telnek el így, és akkor derül ki, hogy sosem fogja azt akarni, amit Te. Most még van időd arra, hogy találj magad mellé egy olyan társat, akinek ugyanaz a fontos, mint Neked, de arra már nincs időd, hogy feleslegesen pazarold el az éveidet!
2017. ápr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Te mar tobbszor irtal ki kerdest a horgaszos pasidrol, nem?


Mennyi beveteletek es kiadasotok van?

Nezd, van akinek nem valo gyerek egyszeruen.

2017. ápr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem tarskereson kerithetsz magadnak valo pasit. Ha egy pasi tul sokat jar el a bnoje nelkul,akkor keriteni kell helyette egy uj elettarsat.

Ha nem torodik veled,akkor legyen uj pasid. A mostani meg horgaszgasson csak es masnak keseritse meg az eletet.


N

2017. ápr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Attól függ a főnökének milyen kedve van. Egyébként nagyon link alak én biztos nem dolgoznék neki. Elvarja hogy hétvégente is dolgozzon a párom. Természetesen nem tud nemet mondani neki. Így ezzel is egyre kevesebbet vagyunk együtt. Van hogy 200-300-400-at kap. Van neki mas bevételi forrása is. Onnan havonta 50ezer. Számlákra és kajára költünk. Ő horgászfelszerelésre egy vagyont.
2017. ápr. 18. 10:38
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még most lépj le és keress valakit aki azt akarja, amit te is. Tudom, hogy most úgy érzed, jobb vele mint egyedül, de már most is egyedül vagy. Ne áltasd magad, lépj.
2017. ápr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar gyereket vállalni, inkább a hobbijának élne, szerintem ilyen kapcsolatba felelőtlenség lenne szülni.

Döntsd el most mit akarsz, és ezt közöld vele, kb 2-3 éved van még, 35 fölött már idős anyának számítasz és vannak kockázatok...

2017. ápr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8-as. Èn ezt mondtam is neki tegnap este. Hogy gondolja ezt velem? 32 vagyok most lenne itt az ideje. 35 évesen nem szívesen vállalnék. Felsoroltam neki azt is miért nem. Erre nem mondott semmit. Semmit nem reagált.

Amúgy 2 évvel ezelőtt ő hozta szóba a gyerekvállalást. Azt mondta akkor bármikor jöhet a baba. Azóta meg kb csak kifogásokkal jött.

2017. ápr. 18. 10:45
 10/16 anonim ***** válasza:
Jajj de ismerős.. Én pár hónapja léptem ki egy hasonló kapcsolatból. Szerintem nem érdemes egy ilyen emberre várni.
2017. ápr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!