Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jött össze velem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jött össze velem ha kompromisszumképtelen?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt. Tegnap este óta kb utálom. Külön aludtunk. Tegnap megint felhoztam a gyerektémát. Megint azt mondta dolgozzak még ennyi nem elég, nem keres milliókat hogy eltartson egy gyereket. Jól keres. Bar kereshetne többet de neki az számít hogy most a haverja a főnöke. Hü.lyére dolgozza magát. Előtte lévő helyen kevesebbet dolgozott több pénzért. Én 32 múltam. Mielőtt össze jöttünk előtte 6 évig nem volt senkim mindig naplopó idiótákba botlottam.

Mostani páromnak a horgaszat az élete. Az első egy évben alig járt el. Tavaly alig voltunk együtt mert folyton egesz hétvègés versenyekre járt. Mondtam neki szépen változtasson ezen mert magányos vagyok. Erre még több versenyre elment. Megbeszéltük múltkor idén csak öt hétvégére megy el. Ezen kívül sok olyan hétvége van melyeken kiállításokon dolgozik. Tegnap kiderült több másik versenyre is akar menni. Totál kiborultam. Úgy érzem ezt az embert semmi más nem érdekli csak a hobbija. Én pedig egyre idegesebb vagyok. Eljár felettem az idő. Kérdeztem tőle mikor megismerkedtünk miért nem szólt a horgásszenvedélyéről? Annyit mondott nem tudhatta előre hogy ennyire utálom ès hogy nem tudom elfogadni.

Ő most lesz 42.


2017. ápr. 18. 09:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egyébként a páromnak szuper élete van. Igaz a szülei szegények voltak mikor ő és a testvére megszülettek. Panelban éltek 7 éven át. Aztán egyre jobb lett nekik. Apukája nagyon sokat dolgozott vállalkozást is csinált. Szóval van előtte példa. Ezért sem értem ő miért lett ilyen. Mindent megkapott a szüleitől. Semmiért nem kellett küzdenie. Neki a balcsira lejárni olyan mint másnak az udvarra.
2017. ápr. 18. 11:02
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát pont ezért lett ilyen, mert semmiért nem kellett megküzdenie.
2017. ápr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem akarom rád hozni a frászt, de akkor lehet hogy elbizonytalanodott.

Hogy most bennetek vagy csak a gyerekkérdésben ezt nem tudni...

2017. ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Na akkor miért nem szakít velem? Többször beszéltem vele ha fontosabb a munkája meg a hobbija akkor mondja azt ( jelen esetben azok igen csak fontosabbak) és váljunk szét. De nem! Többször kérdeztem miért nem olyan nővel jött össze aki szeret egyedül lenni hétvégente? És aki ennyi kimaradást tud tolerálni? Ezekre a kérdéseimre választ sem kaptam. Kb egy éve küzdök hogy normálisan álljon hozzánk. Este meguntam és feladtam. Mostantól nem érdekel hova és hányszor megy horgászni. Én meg csinálok ugyanannyi programot nélküle. Maradjon ő egyedül a hétvégéken itthon.
2017. ápr. 18. 11:44
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok.

Azért nem szakít veled, mert így kényelmes neki, amikor kellesz, akkor ott vagy, "kiveszi" belőled illetve a kapcsolatotokból azt, amire neki szüksége van, a többi meg nem érdekli (pl hogy te mire vágynál). Mondom, én is hasonló kapcsolatban voltam, és rájöttem, ha boldog akarok lenni, ki kell lépnem belőle, és egy olyan embert keresnem, akivel összeillünk és azonosak az igényeink. Sokat szenvedtem én is a kapcsolat "helyrerakásával", de végül rájöttem, hogy nem illünk össze, ennyire egyszerű a helyzet, ezzel nincs mit tenni.

2017. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is marha kényelmes neki, hogy otthon minden meg van csinálva, ő meg kedvére horgászhat, ezt fel kéne adja a gyerek mellett.

Én egyszerűen nem látok perspektivát, csak azt látom, hogy esetleg beadja a derekát és ott fogsz állni minden egyes nap EGYEDÜL a gyerekkel és semmi támogatást nem kapsz tőle és ez engem személy szerint jobban aggaszt. Ne haragudj, de semmi pozitivat nem tudok mondani :(

2017. ápr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!