Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnom teljesen szettzuzta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom teljesen szettzuzta az onbizalmam. Megis mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
A baratnom azt mondta , hogy o a nagy peniszt szereti ,de az enyem is megfelel neki azt mondta.De ez olyan mintha nincs lo akkor jo a szamar is.Pedig nincs kis farkam de ez a mondata megolte az onbizalmam.Hogyan nyerjem vissza az onbizalmam ?
2017. ápr. 18. 16:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Te pedig a nagy melleket szereted, de beéred az övével is.
2017. ápr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a nagy melleket.Nekem az jon be ami pont a kezethez illik es neki pont olyan van.Ha nem tudsz normalis valaszt adni akkor inkabb megse szolalj.Kosz
2017. ápr. 18. 16:38
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az azért komoly "önbizalom" lehet, ha egy mondat képes összetörni.. Mit tegyél ezellen? Kezdésnek azt, hogy nem mások visszajelzéseihez kötöd az önbizalmad, mert az semmit nem ér. Másrészt te tudod, milyen hangnemben mondta és mi volt a beszélgetés menete, milyen alapból köztetek a szex, simán el tudom képzelni, hogy nem úgy értette, hogy ha nincs ló, jó leszel te is szamárnak.
2017. ápr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
6%

Nem szereted a nagy melleket? Aki a kicsit szereti az látens pedofil. De amúgy én is a nagyobb péniszt preferálom. Volt már 11cm-el is dolgom,15cm el is.19cm-el is,és a legjobban a 19cm-essel esett. Mély a hüvelyem,és nem szűk.A nagy,és vastag illik hozzá.

20/L

2017. ápr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Semmit, nagyobb farkad úgyse lesz.
2017. ápr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a kicsi melleket felre ertes ne essek.En a kozepeset szeretem ami nem folyik ki a kezembol ha megmarkolom
2017. ápr. 18. 16:57
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem csak a farok mérettől lesz valaki jó pasi. Biztos vannak jó tulajdonságaid külsőleg,belsőleg azokra fókuszálj. Esetleg eddz.
2017. ápr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondta , hogy o a nagy peniszt szereti ,de az enyem is megfelel neki azt mondta".


Ez olyan hogy nekem mindig a sötét hajú,sötét szemű pasik tetszettek,de voltak szőke,kék szemű párjaim is. Tehát a tiéd IS bejön neki,meg a nagyobb péniszek is. Ha zavarná biztos mondaná.

2017. ápr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De ez annyira kiabrandito hogy akkor mas pasiknak is szereti a farkat...
2017. ápr. 18. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!