Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 ev utan miert van ez?

Figyelt kérdés

19 eves lany vagyok es ma vagyunk 3 eve egyutt baratommal aki meg 25 eves.

Idonkent meg mindig feszulten erzem magam mellette, es meg egy darab kozos kepunk sem keszul, holott mindketten aktivan csinalunk selfieket.

Mitol lehet ez? Illetve mivel lehetne meg kozvetlenebbe tenni a kapcsolatot?


2017. ápr. 18. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem illetek össze, és nem őszinte érzelmek vezérelnek titeket. Ha két ember igazán szereti egymást, akkor megnyílnak egymásnak, szeretik egymás társaságát, otthonossá válik a kapcsolat. Amikor mindketten csak egy szerepet játszanak, akkor ez elmarad, rideg szerepjáték marad az egész.
2017. ápr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szergej55 ***** válasza:
57%
Az élet nagy gondjai.
2017. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha sokat szelfiztek miért nem természetes mozdulat az, hogy amikor szelfizel, bele komponálod a képbe? Hopp, és máris megszületett a közös kép. Én így kezdtem, azóta 5 éve vagyunk együtt, és ezer és egymillió közös kép készült. Ha zavar valami vele beszéld meg, a párkapcsolat nem arról szól hogy két idegen idegenül viselkedik egymás mellett, legyél őszinte, beszélgess vele érzéseidről, vágyaidról, ami foglalkoztat, játsz vele, fotózgassátok magatokat, tehát LÉGY ÖNMAGAD!!! Ha nem tudsz az lenni, nem ő lesz életed párja. De ez nem dráma, jön majd más, aki máshogy viszonyul hozzád, szeretni fog, és megtapasztalod azt milyen, igazán szabadnak lenni egy párkapcsolatban. Tulajdonképpen ezt kéne érezned..
2017. ápr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!