Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exemmel nem tartom a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemmel nem tartom a kapcsolatot,2 éve rosszban váltunk el, okom volt rá. Ő azóta próbál vissza szerezni, felvenni a kapcsolatot velem. Nem reagálok, ő írogat, képeket kedvel. Már azt is, amin a mostani párommal vagyok. Miért?

Figyelt kérdés
Oké,hogy ír, hív bepróbálkozik,hátha reagálok. Bármit megosztok facebook-on magamról,képet, ő kedveli. Most viszont oda jutott,hogy azt a képet is kedvelte,amin párommal közösen vagyunk rajta. Miért? Nem értem? Ezzel azt akarja mondani,hogy elfogadta,hogy kapcsolatban vagyok és elfogadta? Nem értem..ha meg akar valamit,minek kedvel közös képet??? 28/N
2017. ápr. 18. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Miert nem tiltod mar le a picsbe, ahelyett, hogy gyakorin porogsz felnott ember letedre a semmin?
2017. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem az én műfajom a tiltás....
2017. ápr. 18. 20:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jol van, akkor porogjel rajta feles szabadidodben :D.
2017. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

nem a te műfajod. :D akkor mi a te műfajod? a sok agyalás?

mi a francnak foglalkozol vele? miért nem hagyod hidegen a dolgot?


le nem tiltod, viszont pattogsz, hogy miért csinálja ezt. 28 éves létedre megkérdőjelezem felnőtti érett gondolkodásodat.


ja, egyébként ha nem lenne annyira sok szabadidőd, akkor nem lenne időd ezen kattogni.


nincs abban semmi hűű..de nagy dolog, ha valakit letiltasz magad miatt, mert pl. a másik zaklat téged.

fel kéne már nőni agyilag ennyi évesen!

2017. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég szánalmas, hogy adod alá a lovat - mert bizony azzal, hogy nem tiltod le, azt csinálod. Ha zavarna, hogy keres, akkor is rég megtetted volna, akkor is, ha "nem a műfajod".
2017. ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Most akkor írogat vagy nem írogat ? Ha írogat, nem mondta mit akar ? Ha nem írogat, miért nem kérdezed meg mit akar ?

30/f

2017. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nem lehetsz egy lángész!

Már akkor tiltani kellett volna, amikor "2 éve rosszban váltunk el, okom volt rá."

Tehát, OKOD VOLT RÁ! ... és nem tiltottad! Röhejes vagy!

Ezzel a közösségi oldal szabályai szerint jó ismerősök vagytok, nem sért semmilyen szabályt, ha lájkol valamit, vagy ír neked.

Ha nem akarod látni és azt sem akarod, hogy ő lásson, akkor tiltsd le, de ha "nem a műfajod" akkor tűrj és ne rabold az időnket!

2017. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én se vagyok tiltós típus, de az olyat, aki veszélyezteti a kapcsolatomat, tiltottam. Pedig régen hullaszerelmes voltam belé, és az életemet neki adtam volna. De nem értette, hogy már vége. Írogatott, hívott. Tiltottam faceről, azóta érdekes módon elfelejtette a számomat. Ez egy jelzés, hogy te nem akarsz vele kommunikálni. Érted.
2017. ápr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy ő mit miért csinál azt nem tudjuk, de a párod tán nem örül, hogy az exeden töprengsz, nem vele foglalkozol.
2017. ápr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!