Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet valtozni ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet valtozni ha nagyon akarok? Normalis kapcsolatot akarok mint barki mas? 22/F

Figyelt kérdés

Gyulolom magam hogy ilyen vagyok de egyszeruen mindig igy alakul nem tudok uralkodni magamon ez "esik jol". Valamiert en ugy sikerultem, hogy mindig megalazkodjak es behodoljak a lanynak aki tetszik. Sosem volt meg boldog szerelmes parkapcsolatom, csak egeszsegtelen viszonyaim, van aki nem birja rovid tavon se de volt aki evekig gyotort engem parkapcsolat cimszoval.

Akkor erzek egyfajta "szerelmes" erzest es semmihez sem foghato intimitast ha terden allva konyorognom kell egy lanynak, ha megalaz valahogyan es anyaskodik felettem. Tisztaban vagyok vele hogy ez senkinek sem felel meg pedig en normalis kapcsolatot akarok. Mindenem adott lenne hogy boldog legyek, kulsore nagyon jol nezek ki szinte barmely lanynak felkeltenem az erdeklodeset tapasztalatbol mondom. Egyebkent hulyegyereknek sem gondolom magam, most egyetemre jarok (nem mintha ez barmit is jelentene) es egyebkent jol ki lehet velem jonni nem vagyok elviselhetetlen szemelyiseg. Csak ez az egy defektem van, hogy nem tudok normalisan banni a lanyokkal... Ha valakit nem uldozok el azonnal a mentalitasommal mert mondjuk anyaskodo tipus (aminek elvileg orulnom kellene) nos o sem birja sokaig tapasztalatbol mondom. De akik tetszenek nekem, naluk semmi eselyem igy. Azt szeretnem en is ha felneznenek ram mint ferfira de keptelen vagyok ferfikent viselkedni en sem neznek fel magamra, nincs semmi onbizalmam. Azthiszem a magam fajtara mondjak, hogy kapcsolatfuggo, tapados, tul sok, tul erzelmes, mindent elnezo, megalazkodo stb. Erdekes modon a ferfiakkal teljesen maskepp viselkedek, normalisan es ha olyan van rivalizalok is es koztuk egyaltalan nem vagyok omega him, de ha erzelmekre kerul a sor egy nonel akkor atvaltok pincsibe. Miert csinalom? Meg lehet meg valtozni ennyi idosen?


2017. márc. 30. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem csupán kell egy olyan lány, aki hozzád való, ennyi.


A kapcsolat elején legyél kicsit távolságtartó(kb. 6 hónap), ne legyél "sok", utána viszont megmutathatod a valódi éned, hogy te mennyire érzelmes vagy.

2017. márc. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!